× Pielęgnacja urody

co na porost włosów

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1677 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:co na porost włosów
a te słynne już maseczki La Karnity wypróbowałyście? jaki efekt? na jaką cerę są?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1683 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:co na porost włosów
Ja jeszcze nie próbowałam. Te maseczki nie nadają si do chodzenia z nimi, bo są na materiale, gotowe do położenia na buzie po zmoczeniu. Jutro planuje dzień dobroci dla siebie, wyciągne sie w kąpieli z olejkami eterycznymi i maseczką la karnity. Już nie moge sie doczekać.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

• Nolcia
  • Gość
  • Gość
13 lata 7 miesiąc temu #2884 przez Nolcia
Replied by Nolcia on topic O:co na porost włosów
Witajcie, przeczytalam co ludzie pisali o wlosy...

mam okolo 39 cm wlosy, chcialabym zeby wlosy szybko rosnaac.. od niedawna uzywam olejek rycynowy, jajki, cytryny, nafia kosmetyczna.. i biore tabletki Skrzypovita.. i odzywka wax, nie wiem czy beda mi szybko rosnac?:( prosze o rade.:( :( :( :( :( :(

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #2885 przez sabina
Replied by sabina on topic O:co na porost włosów
To wszystko ci pomoże i włosy na pewno będą dobrze wyglądać, ale powinnaś jeszcze zadbać o właściwą dietę, żeby dostarczyć cebulkom włosowym wszystkiego czego potrzebują. Przede wszystkim dużo warzyw i owoców, pomogą nie tylko na szybki wzrost zdrowych włosów ale i na cerę a przede wszystkim zdrowie.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #2975 przez dominika
Replied by dominika on topic O:co na porost włosów
A wiecie, że włosy wzmacnia tezż napar z liści nasturcji? I dodatkowo po wypłukaniu włosów w takim naparze lepiej się układają.
Garść liści nasturcji zalać pół litra wrzątku i pozostawić do naciągnięcia. Po ostygnięciu przecedzić, najlepiej przez gazę. Użyć do ostatniego płukania, ale można też przelać do buteleczki z atomizerem i przed suszeniem suszarką spryskać włosy u nasady, żeby lepiej układały się.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #2979 przez sabina
Replied by sabina on topic O:co na porost włosów
Ciekawe z tą nasturcją. Wypróbowałaś już ten przepis na sobie?
Coś mi się wydaje, że nasturcja nie jest normalnym lekiem ziołowym i nie będzie można dostać suszonych liści. Ale już zanotowałam sobie w kalendarzu, żeby w lecie wypróbować Twój przepis i ewentualnie nasuszyć własnej nasturcji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #2988 przez dominika
Replied by dominika on topic O:co na porost włosów
Jeszcze nie wypróbowałam ale zamierzam. Na razie nie mam nasturcji, pytałam w najbliższym sklepie zielarskim ale nie mieli, pani jednak mówiła, że bywa więc będę szukać.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena