× Pielęgnacja urody

czy makijaż permanentny jest sztuczny?

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #34084 przez Margolka
Replied by Margolka on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Ja bym nie zdecydowała się na makijaż permanentny, głównie z racji tego że na każdą okazję wypada się malować inaczej...Korzystam z różnych kosmetyków od maybellinetrends.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #34300 przez Selena
Replied by Selena on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
A ja zrobiłam sobie brwi permanentne i jestem z nich bardzo zadowolona. Zawsze miałam nieco asymetryczne brewki, dlatego zgłosiłam się po Pani Żanety Żywiałkowskiej i zrobiła mi piękne, delikatne "łuki". Linergistka ta jako jedyna w Polsce stosuje nowoczesną metodę, która opiera się na połączeniu różnych technik, tak aby makijaż permanentny był idealnie dopasowany do typu urody. Tak sobie myślę, że zdecyduję się jeszcze na zrobienie w Instytucie Kosmetyki Estetycznej na lekkie podkreślenie ust.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45117 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Jasne, makijaż permanentny potrafi być sztuczny, ale jeśli jest nieprofesjonalnie wykonany. Wystarczy przed zabiegiem poszperać w sieci, posprawdzać gdzie dobrze go wykonują. Z polecenia koleżanki trafiłam do salonu Jest Pięknie w Warszawie i tam zdecydowalam się na permanentne brwi ombre. Wyszło rewelacyjnie, subtelnie. Brwi są podkreslone, ale nie przerysowanie :) Właśnie o coś takiego mi chodziło :)

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45122 przez stenka
Replied by stenka on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Mnie by się nudził taki makijaż. Codziennie to samo a ja wolę eksperymentować.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #47453 przez kraj.ola
Replied by kraj.ola on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
jak może się znudzić? Makijaż permanentny to delikatny makijaż który podkreśla Twoją urodę :) przecież np. brwi takie "na stałe" to wygodne rozwiązanie bo nie musisz codziennie siedzieć i ich "rysować". Nie musisz się martwić, czy coś ci się nie rozmazało w ciągu dnia.. według mnie makijaż permanentny my same zalety jeśli jest dobrze wykonany :) Ja też niedawno zrobiłam sobie brwi w Jest Pięknie u Dominiki na Wilczej w Warszawie. Wszystko już się ładnie wygoiło i mogę podziwiać efekty: brwi wyglądają bardzo naturalnie, są równe i podkreślają moje rysy - czyli tak jak powinno być :)

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 4 lata 7 miesiąc temu #48283 przez elka552
Replied by elka552 on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Według mnie makijaż permanentny oczu to świetna sprawa, bo niestety nie każdy w naturalnej postaci wygląda pięknie. A taki makijaż dodaje pewności siebie i sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjne.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #48337 przez rybka
Replied by rybka on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Czytam te wpisy i widzę, że wszystkie w ramach marketingu szeptanego. :( A szkoda, bo chciałoby się mieć rzetelną opinię.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena