× Pielęgnacja urody

czy makijaż permanentny jest sztuczny?

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #13671 przez Dora
Ja czasami jak spieszę się rano do pracy to myślę, że taki makijaż nie byłby zły, ale jednak nigdy nie zdecydowałabym się na taka ingerencję. Już wolę nie zdążyć umalować się i pokazać się w pracy "au naturel" a potem w toalecie szybko uzupełnić braki. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #13698 przez ulka
Właśnie tak. ;) I potem w pracy damska toaleta jest rano tak zatłoczona, że szpilki nie idzie włożyć, i wszystkie oczywiście uzupełniają makijaż. ;)

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #15409 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Moja koleżanka z pracy już od ponad roku ma makijaż permanentny i muszę powiedzieć, że nadal wygląda to bardzo dobrze. Na pewno jest to bardzo duża oszczędność czasu, a nie wydaje mi się, żeby to wyglądało sztucznie.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #15420 przez ewelina
Replied by ewelina on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Myślę, że jak dobrze jest wykonany to nie wygląda sztucznie. I faktycznie oszczędza czas ale podzielam jednak obawy dziewczyn mówiących, że to jednak zbyt duża ingerencja w skórę.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #22613 przez vicky0019
Replied by vicky0019 on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
No właśnie zależy jak jest wykonany. Osobiście bym go sobie nie zrobiła - wolę eksperymentować i sama sobie robić makijaż - to taki, to siaki, to owaki. Inspiracji jest wiele np. w albumie "Pałac kolorów. Magia makijażu" a na YT możesz poszukać kursów jak się malować - to nie takie trudne :)

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #32427 przez Selena
Replied by Selena on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Mówiąc o moim makijażu permanentnym, że jest sztuczny to by było jawne zakłamanie. Był ohydny, kreski zbyt grube, za ciemne, a w dodatku krzywe. Ktoś chciał na mnie poćwiczyć, niestety nie wyszło. Zrozpaczona poszłam do Extravaganzy w Warszawie, mając nadzieję, że da się to jakoś poprawić. Jednak okazało się, że mój przypadek jest beznadziejny i jedynie laserowe usuwanie makijaży wchodzi w grę. Na szczęście się powiodło i nie mam po nim śladu. Kurczę nawet maluśkiej blizny nie mam. Całe szczęście przynajmniej w przypadku gabinetu medycyny estetycznej dobrze trafiłam

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #33927 przez Monia123321
Replied by Monia123321 on topic czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Żeby makijaż permanentny był odpowiednio wykonany, wyglądał ładnie i estetycznie, to Linergista musi mieć odpowiedni aparat do makijażu permanentnego. U Kobietek z Biotek Polska mają dobre aparaty. Oprócz tego, osoba wykonująca makijaż permanentny musi mieć talent; Bez odpowiednich umiejętności linergistki nic nie pomoże.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena