× Pielęgnacja urody

czy makijaż permanentny jest sztuczny?

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #9259 przez kwasek
Replied by kwasek on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Ja swego czasu myślałam o zrobieniu sobie takiego makijażu ale w końcu się rozmyśliłam:) Oczywiście nie dlatego,że uważam,że jest to sztuczne ale dlatego,że kiepski wygląda jest mi czasami "na rękę":)( przełożenie egzaminu, załatwienie jakiejś sprawy w urzędzie) Rozumiem jednak kobiety, które się na makijaż permanentny zdecydowały. Trzeba tylko wybrać odpowiednie miejsce w którym się go wykona. No i nie bez znaczenia jest klasa linergistki, ja wolałabym taką, która skończyła na przykład taki kurs http://permanentny.com/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12354 przez paulina
Replied by paulina on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
A któraś z Was miała taki zabieg? Czy taki makijaż jest rzeczywiście permanentny czyli na zawsze?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12429 przez rybka
Replied by rybka on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Ktoś tu pisał już, że wytrzymuje 3-5 lat. Niby wygoda, ale ja nie mogłabym wytrzymać z takim samym makijażem przez tak długi okres czasu. No i możliwość komplikacji .... raczej nie dla mnie.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12475 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
A ten makijaż permanentny polega na wpuszczeniu barwnika zamiast malowania ołówkiem eye-laynera czy coś więcej?

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12509 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
A czy w ogóle któraś z Was czy Waszych znajomych robiła taki makijaż i może z przekonaniem powiedzieć: "tak mam taki makijaż od roku czy dwóch, żadnych komplikacji i jestem cały czas zadowolona"?

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #13614 przez Dejzi
Replied by Dejzi on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
dobrze zrobiony wyglada swietnie, mam pare kolezanek z kreseczka na oku i delikatnym obrysowaniem ust, gdyby mi nie powiedzialy ze to perament nie wiedzialabym :-)

grunt to znalezc dobrego sprawdzonego specjaliste

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #13645 przez rybka
Replied by rybka on topic O:czy makijaż permanentny jest sztuczny?
Ja wierzę, że permanent może wyglądać całkiem dobrze, tylko nie wytrzymałabym wiecznie takiej samej kreski na oku. Bo ja lubię zmiany i raz jestem w ogóle bez makijażu, innym razem tylko delikatne kreska na oku a kiedy indziej szaleję z kolorami i tylko kolorami. Po prostu taki jednakowy makijaż codziennie by mnie znudził szybko.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena