× Pielęgnacja urody

prostownica do włosów - używacie?

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #48930 przez Korzenek
Replied by Korzenek on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Wszystko zależy od jakości prostownicy, jaki ma rodzaj płytek i zabezpieczeń przed niszczeniem włosów. Ja używam takiej ze specjalnym czujnikiem temperatury bo sama nigdy nie umiałam jej dobrze ustawić i włączałam za wysoką -> babyliss digital sensor. Po pół roku nie zauważyłam żadnej różnicy w kondycji włosów, a na pewno nie są suche, łamiące i puszące. Można rozsądnie korzystać z prostownicy, chociaż mam nie jedną koleżankę, która musiała ratować spalone włosy ścięciem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #49013 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic prostownica do włosów - używacie?
Mam proste włosy, jednak jeśli potrzebują ułożenia to czasem korzystam z prostownicy. Staram się jednak tego unikać bo to je bardzo niszczy. Częste używanie nie wchodzi w grę jednak, przy właściwej pielęgnacji można trochę poprawić ich kondycję by nie było widać wyraźnych skutków ubocznych używania prostownicy.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #49060 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic prostownica do włosów - używacie?
Jeśli masz proste włosy, to co ci daje taka prostownica?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #49282 przez agnieszka
Replied by agnieszka on topic prostownica do włosów - używacie?
Ja kiedyś używałam, jak miałam krótsze włosy i robiły one co chciały. Ale teraz, jak mam już długie to już mi to tak nie przeszkadza, i przestałam używać.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #49954 przez barba
Replied by barba on topic prostownica do włosów - używacie?
używałyście kiedyś szczotki prostującej? Miałam okazję używać tej od babyliss, kosmos :) normalnie się ną czesze włosy, jest trochę większa niż standardowa szczotka no i ma kabel ale poza tym używa się dokładnie tak samo, myślę że fajna bedzie dla osób takich które mają włosy delikatne, znizczone bo aż tak włosów nie podgrzewa. Ja mam włosy falowane, ani proste ani kręcone i czasami mam taki dzień że każdy uklada się w inną stronę, wtedy taka szczotka to super sprawa, bo jakoś te włosy do ładu doprowadzi

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #50014 przez Korzenek
Replied by Korzenek on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Wszystko zależy od tego jakiej prostownicy używasz. Jeśli kupisz taką profesjonalną na pewno na pewno nie skończysz z popalonym sianem po kilku miesiącach. Ogólnie cały sprzęt do stylizacji jest coraz bardziej bezpieczny :) Mogę ci polecić digital sensor z babyliss, używam kilka razy w tygodniu na mocno kręconych włosach i nie zauważyłam jakiejś znacznej różnicy w kondycji. Dobrze przed prostowaniem popsikać czymś termoochronnym. Lepiej prostować włosy niż źle się czuć samej ze sobą

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #54011 przez cookiedo
Replied by cookiedo on topic prostownica do włosów - używacie?
wszystko z umiarem i przy odpowiednich kosmetykach i prostownica nie powinna jaoś mocno zaszkodzić, widziałam w neonet że mają obniżone ceny teraz w wakacje ceny na dużo modeli prostownic babylis, jet jakaś letnia promocja i obniżki bardzo duże

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena