× Pielęgnacja urody

prostownica do włosów - używacie?

Więcej
12 lata 4 tygodni temu #10256 przez cyber_mysza
Replied by cyber_mysza on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Prostuję od czasu do czasu. Ładnie wyglądają, takie gładziutkie i w ogóle, ale na dłuższą metę...bez szans, włosy się dzielą na czworo. Nie ma co ich męczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 3 tygodni temu #10273 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Tego właśnie obawiałam się. Lepiej dobrać fryzurę do kręconych włosów i cieszyć się ich zdrowym wyglądem.;)

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #10345 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Ja może nie prostuję włosów codziennie, ale robię to dość często. Nie zaprzeczam, że ten zabieg wysusza włosy, ale jak wybierze się odpowiednią prostownicę i używa się dobrych odżywek, to włosy wcale nie muszą być bardzo łamliwe, np. do jednym z lepszych należą prostownice Hair Goddess. Ostatnio znalazłam je na kalamis.pl, podobno są używane przez profesjonalnych fryzjerów, także muszą być dobre. Wersja mini mi się bardzo podoba..ma ok 15 cm, także można ją spokojnie mieć zawsze ze sobą ;)

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #10349 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Nefertiti, w wątku obok o wypadających włosach piszesz:
"Ja naprawdę próbowałam już chyba wszystkiego, a moje włosy nadal wypadają garściami. Nie mam pojęcia od czego jest to uzależnione."
Nie musisz więcej szukać, masz odpowiedź: TWOJA PROSTOWNICA!

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #10360 przez sabina
Replied by sabina on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Prostownica przede wszystkim niszczy same włosy, wysusza je i stają się matowe i łamliwe. Ale może osłabiać je do tego stopnia, że będą wypadać. Lepiej polubić swoje loczki.;)

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #10433 przez Ekspert Philips
Replied by Ekspert Philips on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Wcale nie musimy rezygnować w prostowania włosów, jeśli tylko pamiętamy o ochronie włosów przed działaniem temperatury. Pierwszą kwestią jest wybór odpowiedniej prostownicy, która posiada technologie ochronne i jest odpowiednio dobrana do naszych potrzeb i rodzaju włosów. Druga sprawa to stosowanie kosmetyków termo ochronnych, które dodatkowo ochronią włosy przed przesuszeniem. Jeśli chodzi o wybór prostownicy, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Philips. Każdy model został stworzony z myślą o kobietach z konkretnymi oczekiwaniami, a także długością i strukturą włosów. Zarówno posiadaczki włosów krótkich, jak i bardzo grubych, czy mocno kręconych, znajdą odpowiedni dla siebie model. Na koniec wspomnę jeszcze, że wszystkie prostownice Philips nagrzewają się w ciągu minuty i osiągają temperatury, którymi można wyprostować nawet najbardziej niepodatne na stylizację włosy. Gdybyś chciała otrzymać szczegółowe informacje odnośnie któregoś modelu, chętnie pomogę.

Na koniec pragnę zaprosić wszystkie użytkowniczki forum do udziału w dyskusji: Czy należy kierować się wybierając urządzenie do stylizacji?

Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #10452 przez wanda_now
Replied by wanda_now on topic O:prostownica do włosów - używacie?
niestety używam i to za dużo:( moje włosy wręcz błagają o pomoc!

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena