× Pielęgnacja urody

prostownica do włosów - używacie?

• bogna
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #7431 przez bogna
Nie cierpię swoich kręconych włosów, wygląda jakbym miała szopę na głowie. Myślę o kupieniu prostownicy. Wiem, że osłabia włosy, ale czy rzeczywiście ma bardzo zły wpływ na włosy czy tylko trochę zły? Używacie? Jakie wasze wrażenia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #7436 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Ja kiedys uzywalam i stwierdzam kategorycznie, ze niszczy wlosy. Od dziecka podobaly mi sie wlosy proste jak drut, ale gdy mojemu chlopakowi spodobaly sie wlasnie moje krecone wlosy, przestalam je prostowac. I dopiero wtedy odzyly.:)

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #7444 przez Vicky
Replied by Vicky on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Bo najlepiej robić to u dobrego fryzjera. Każde prostowanie wysusza włosy, ale są przecież różne żele nawilżające do włosów.;) Jak ktoś źle się czuje ze swoimi kędziorkami, to może warto jednak je wyprostować.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #7462 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:prostownica do włosów - używacie?
A może dobrać odpowiednią fryzurę do loków i nie prostować? Prostownice wymyślono dla Murzynek, które chciały na siłę upodobnić się do "białych", ale efekt raczej opłakany. Polubmy się takimi, jakimi jesteśmy.:)

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #7471 przez disturbia
Replied by disturbia on topic O:prostownica do włosów - używacie?
włosy po potraktowaniu ich prostownicą wyglądają bardzo ładnie, ale niestety trzeba używać masy kosmetyków, żeby włosy były do tego zdrowe, także nie wiem czy takie poświęcenie się opłaca

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #7700 przez monika88
Replied by monika88 on topic O:prostownica do włosów - używacie?
Dziewczyno, czemu chcesz prostowac wlosy. Ja mam proste jak drut i to dopiero jest problem, bo nie dadza sie ulozyc bez trwalej. Ile bym dala za krecone wlosy.;)

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #7706 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:prostownica do włosów - używacie?
No widzisz, ty masz proste a podobaja ci sie krecone. Ja mam krecone a podobaja mi sie proste. I widze mnostwo twarzowych fryzur z prostych wlosow pasujacych do mnie, ale nic z tego, musze zadowolic sie tymi z kreconych wlosow, ktorych jest znacznie mniej.;)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena