× Pielęgnacja urody

naturalne wybielanie zębów

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #9818 przez lavenda
Replied by lavenda on topic O:naturalne wybielanie zębów
marlena twój post mnie olsnił!
Piłam herbatę (czarna i zieloną) przez długi czas, a na okres wakacji ją odstawiłam i... dopiero teraz uświadomiłam sobie, że to z tego powodu możliwe, że zęby zrobiły mi się bielsze. Nie wybielałam ich jakoś, szczotkowałam normalnie pasta której zwykle używam, a kość stała się jaśniejsza.
Spróbuj odstawić herbatę na miesiac dwa, trzy, może też zauważysz różnicę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #9824 przez sabina
Replied by sabina on topic O:naturalne wybielanie zębów
Wydaje mi się, że zielona herbata nie przyciemnia zębów, ale czarna jak najbardziej. Pocieszające, że to jest przejściowe (o ile oczywiście u Ciebie odstawienie herbaty przyczyniło się do rozjaśnienia zębów).

• marlena
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #9837 przez marlena
Replied by marlena on topic O:naturalne wybielanie zębów
Lavenda, dzięki za podpowiedź. Przestałam pić czarną herbatę, zostałam tylko przy słabej zielonej i owocowych. No i piję jeszcze kawę, chociaż staram się nie pić więcej niż 2 dziennie. Ale obawiam się, że kawa też ma wpływ na barwę zębów a trudno mi z niej zrezygnować, bo rano jestem nieprzytomna.:(

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #10213 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:naturalne wybielanie zębów
niestety kawa, herbata i papierosy niezbyt dobrze wpływają na kolor naszych zębów, a niezbyt pocieszające jest to, że bardzo trudno osiągnąć ten perłowy uśmiech, ja przynajmniej nie znam żadnych domowych środków, które skutecznie wybielą zęby, jedyna nadzieja w wybielaniu u dentysty, ale to za to sporo kosztuje

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #10216 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:naturalne wybielanie zębów
Moja kuzynka wybielała zęby u dentysty. Rzeczywiście trochę kosztuje i trzeba powtarzać chyba po kilku tygodniach, co nie jest wskazane, bo jednak taki zabieg niszczy szkliwo zębów.;)

• agatka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 10 miesiąc temu #11727 przez agatka
Replied by agatka on topic O:naturalne wybielanie zębów
Ja też wybielałam zęby u dentysty. Tzn dentysta przygotował mi na zęby taką szyne i miałam na noc smarować żelem i zakładać na to tę szynę. Zęby rzeczywiście wybieliły się na jakiś czas, ale mam je teraz wrażliwsze. Biorąc pod uwage, że to wybielanie nie jest raz na zawsze a jednak osłabia szkliwo, myslę że nie warto. Lepiej pilnować się i ograniczać płyny, które przyciemniają zęby.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #12749 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:naturalne wybielanie zębów
Wracając do truskawek i wybielania zębów, są już truskawki ale nie nasze tylko jakieś marokańskie czy chilijskie i nie zauważyłam, żeby one wybielały zęby. Zaważyłyście to samo?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena