× Pielęgnacja urody

naturalne wybielanie zębów

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46205 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:naturalne wybielanie zębów

martakos napisał: Krokusiku, a jak myje się zęby mydłem, mydli się szczoteczkę?

Ja szczoteczką pocieram o mydło, żeby troszkę się namydliła i myję zęby.
Oczywiście to mydło z aktywnym węglem które mam, to takie którym zęby można myć :) Zwykłe mydło ma pewnie okropny smak :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46234 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:naturalne wybielanie zębów
A to z węglem aktywnym nie ma mydlanego smaku?

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46247 przez Krokusik
Jest bardzo delikatny smak, jakby ziołowy, ale nie jest to mydlany smak.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46285 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic O:naturalne wybielanie zębów

Krokusik napisał: Do mycia twarzy używam mydła z aktywnym węglem i na opakowaniu jest napisane, że można stosować również do mycia zębów. Myłam nim kilka razy i faktycznie zęby są bielsze. Jednak myję nim zęby rzadko bo strasznie się w buzi pieni i trochę mnie mdli :)
Jeśli komuś to by nie przeszkadzało, myślę że może spróbować. :)

A do jakiej cery jest to mydło? Węgiel kojarzy mi się z czymś antybakteryjnym, więc do tłustej?

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46379 przez Krokusik
Myślę, że to mydło nadaje się do każdej sery. Nie wysusza skóry, gdyż jest na bazie olejów.
Przeklejam opis ze strony na której kupuję to mydło: http://lawendowafarma.pl/pl/p/Aktywny-Wegiel-Lux-100g/125
"Czarne mydła mają same zalety (no, dobrze, minusem jest czarny kolor). Zawierają aktywny węgiel drzewny, który dzięki swej ogromnej powierzchni adsorpcyjnej pochłania bakterie, trucizny, przykre zapachy, bardzo skutecznie oczyszcza skórę trądzikową, pieni się obficie (szara, ale nie brudząca piana), dobrze zastępują wybielającą pastę do mycia zębów(nie należy myć codziennie, bo może ścierać szkliwo, najlepiej 2 razy w tygodniu); Aktywny Węgiel Lux pachnie miętowo-goździkowo
Skład: zmydlony olej kokosowy, zmydlona oliwa z oliwek, woda destylowana, zmydlony olej ze słodkich migdałów, olejek eteryczny goździkowy, olejek eteryczny miętowy, aktywny węgiel drzewny, *limonen, *eugenol - *Występują naturalnie w olejkach eterycznych."

Osobiście jestem bardzo z niego zadowolona, używam codziennie rano do twarzy oraz do twarzy i ciała przy wieczornej kąpieli. Raz na jakiś czas myję też nim zęby :) .

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46385 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic naturalne wybielanie zębów
Hmm, brzmi ciekawie, może przetestuję. Dzięki za podpowiedź.

Więcej
5 lata 4 tygodni temu #46953 przez emiliana
Replied by emiliana on topic naturalne wybielanie zębów
Próbowałam aktywnego węgla. W sensie kupiłam w aptece, rozkruszyłam tabletkę i umyłam zęby i ... nic. Nawet po sodzie oczyszczonej był jakiś efekt. Ponoć też pasta z olejem kokosowym miała super działać wybielająco, a ja kończę tubkę i nadal efektu nie widzę.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena