× Pielęgnacja urody

perfumerie internetowe

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #7068 przez jogorelka
perfumerie internetowe was created by jogorelka
Dziewczyny gdzie kupujecie perfumy? Sklepy kosmetyczne, perfumerie czy może właśnie na necie? Ja znalazłam kilka fajnych stronek z perfumami i zastanawiam się jak to możliwe, że ceny są tak drastycznie różne? Dla przykładu np. na kokai.pl widziałam jedną z moich ulubionych perfum Now Women
Azzaro za 129 zł :woohoo: W sephorze kosztuje grubo ponad 200 zł ! Skąd takie różnice? Dodam że mają tam perfumy oryginalne, bo już czytałam kilka opinii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26664 przez volare
Replied by volare on topic perfumerie internetowe
Ja od czasu do czasu perfumki kupuję w internecie i też widzę różnice w cenie.
Opłaca się kupić ale trzeba uważać na podróbki.
Kiedyś zdarzył mi się nieprzyjemny przypadek, zobaczyłam wodę z Avonu za śmiesznie niską cenę i kupiłam jedną, gdy doszła to byłam bardzo niemiło zaskoczona zapachem :S
Niestety to "coś" po prostu śmierdziało ale ja kupiłam tylko jedną a inni brali w ciemno po 10 sztuk :laugh:
To była podróba i to bardzo kiepska, teraz na szczęście mam już swoją markę i kupuję bezpośrednio od producenta więc nie ma mowy o podróbach.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26670 przez Inka
Replied by Inka on topic perfumerie internetowe
Ja bałabym się kupować perfum przez internet. No chyba, że to sprawdzony sklep, ale zwykle to za duże ryzyko. Zawsze lepiej kupować w realu i to w sklepie, gdzie jest tester i można sprawdzić zapach.

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26679 przez matylda
Replied by matylda on topic perfumerie internetowe
Ze sklepami w realu też różnie bywa. Najlepiej jest kupować takie rzeczy w sklepach zagranicznych, albo kupować produkty mało znanych marek. Z dużymi markami jest tak, że ten sam produkt jest w innym (lepszym) wykonaniu na Europę Zachodnią czy Stany a w innym (gorszym) na pozostałe kraje. Małym firmom nie opłaca się taka dywersyfikacja i jakość ich produktów wszędzie jest taka sama. Już to przetestowałam na wielu markach.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26681 przez baszka
Replied by baszka on topic perfumerie internetowe
Zgadzam się z Matyldą. I to dotyczy nie tylko perfumów ale wszelkich kosmetyków, chemii gospodarczej (np. osławione już proszki do prania) i nawet produktów spożywczych. I dlatego zaczęłam kupować albo produkty polskie albo małych producentów. I opłaciło się, bo okazuje się, że wielu z nich jest znacznie lepszych od tych wielce markowych. :)

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26685 przez volare
Replied by volare on topic perfumerie internetowe
Zanim zdecydowałam się na jedną markę kosmetyków to wypróbowałam z innych firm, wybrałam najlepszą dla siebie i nie żałuję.
Natomiast proszki kupuję u znajomych, którzy przywożą oryginalne z Niemiec, wtedy mam pewność, że nie kupuję podróbek.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26693 przez Dora
Replied by Dora on topic perfumerie internetowe
Ja też zetknęłam się z różną jakością tego samego produktu kupowanego w Niemczech czy Francji i w Polsce (kosmetyki, proszki ale też np. kawa). I to mnie wkurza, bo polska cena nie jest znowu taka mała w porównaniu z niemiecką czy francuską. :( I dlatego od dłuższego już czasu bojkotuję produkty znanych marek. Może to z czasem się zmieni i jakość się wyrówna, a może już się zmienia ale ja o tym nie wiem? Ale pies im mordę lizał,nie będę ich kupować, skoro tacy pazerni. Polubiłam za to już polskie marki i odkryłam kilka dobrych "egzotycznych" marek, czyli jakiś plus z tego jest. :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena