× Pielęgnacja urody

włosy bez połysku

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #6621 przez sabina
Replied by sabina on topic O:włosy bez połysku
Siemię możesz zrobić nawet gęste, taki kisiel, ale potem dodaj to do wody do płukania. Powinnaś wyczuć tylko, że woda jest "aksamitna" ale absolutnie nie powinna być kisielowata. No i jak okaże się, że włoski są za ciężkie po takiej płukance to nastepnym razem zrób jeszcze bardziej rozcieńczoną.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Anna
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #6705 przez Anna
Replied by Anna on topic O:włosy bez połysku
Bardzo wazna jest tez sama woda, najlepiej zeby to byla deszczowka, ale gdzie dzisiaj zlapac czysta deszczowke? Dobra jest rowniez woda mineralna, ale wychodzi troche drogawo, zwlaszcza przy dlugich wlosach.;)

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #6708 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:włosy bez połysku
Deszczówka wiadomo, stosowana juz przez nasze babcie, bo "miękka" woda. Ale mineralna, pełna minerałów to chyba "twarda" woda?:unsure:

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #6721 przez sabina
Replied by sabina on topic O:włosy bez połysku
Woda deszczowa dobra do mycia i prania, bo miękka i mydło czy szampon dobrze się pienią. W przypadku wody mineralnej może właśnie minerały dobrze czynią włosom.:unsure: a może chodzi o to, że jest to woda czysta bez chloru? Może warto wypróbować wodę źródlaną lub z filtra?

• edytka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #6837 przez edytka
Replied by edytka on topic O:włosy bez połysku
Wlosy sa bez polysku gdy sa niewlasciwie odzywione. Proponuje maseczke z zoltka jaj. Jesli wlosy suche to dodatkowo kilka kropli oleju rycynowego przywrocie im zdrowy wyglad. Ja robie taka maseczke regularnie co 2-3 mycie.

• mariebelle
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #6848 przez mariebelle
Replied by mariebelle on topic O:włosy bez połysku
Hmm ... myślę, że moje włosy są dobrze odżywione, bo prowadzę zdrowy i higeniczny tryb życia, tylko nie mają połysku. Myślę, że to ma związek z długotrwałym farbowaniem.:S

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #6868 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:włosy bez połysku
No to nie pozostaje ci nic innego jak przeżyć okres odrastania włosów. A w międzyczasie możesz stosować ziółka i inne metody tutaj opisane.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena