× Pielęgnacja urody

szybki sposób na pryszcza

• mariola
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #5879 przez mariola
szybki sposób na pryszcza was created by mariola
Pomóżcie! Często mi się zdarza, że przed ważnym spotkaniem, wyskakuje mi nagle wielki pryszcz. Macie jakieś sposoby na szybkie pozbycie się go? Nie chcę wyciskać, bo wiem, że to grozi komplikacjami, nie mam też cery trądzikowej, raczej mieszana i te pryszcze są pojedyncze i tylko od czasu do czasu, zazwyczaj przed miesiączką. Macie na to sposób? Dziękuję za wszelkie porady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5888 przez karolina
Replied by karolina on topic O:szybki sposób na pryszcza
Ja w takich przypadkach wysuszam drania jodyną. Sekret w tym, że trzeba dotykać jodyną tylko samego pryszcza, a nie skórę wokół niego. Ja robię to tamponem nałożonym na zaostrzoną zapałkę lub wykałaczkę. Efekt gwarantowany.:)

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5902 przez sabina
Replied by sabina on topic O:szybki sposób na pryszcza
Jeśli pryszcz jest dojrzały to najlepiej wyciągnie go szaławia. Sparz torebkę szałwii wrzątkiem i jak lekko ostygnie (ale nadal ciepła) nałóż na miejsce z pryszczem i przytrzymaj przez parę minut. A jeśli wieczorem zobaczysz, że pryszcz szykuje się do wyskoczenia, to potraktuj go kroplą olejku drzewa herbacianego. Do rana pojawi się pryszcz w pełnej okazałości i usuniesz go łatwo szałwią.:)

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5944 przez amanda
Replied by amanda on topic O:szybki sposób na pryszcza
Mnie też zdarzają się takie wybryki cery. Mój sposób to cytryna, pocieram nią pryszcza i przed snem dodatkowo dezynfekuję wodą utlenioną i naklejam na niego mały plasterek. Rano nie ma śladu po pryszczu (no może niewielki ślad jest ale da się go zakamuflować makijażem).

• mariola
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #5980 przez mariola
Replied by mariola on topic O:szybki sposób na pryszcza
hm ... wygląda, że trzeba go wysuszyć a jeśli już duży i ropny to wyciągnąć ropę szałwią. Czy tak? Że jodyna wysusza to wiem, ale cytryna też? hym ... spróbuję wszystkich metod po kolei.:cheer:

• hoola
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #5998 przez hoola
Replied by hoola on topic O:szybki sposób na pryszcza
Amanda, a ten plasterek po co?

• tak
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 1 miesiąc temu #10075 przez tak
Replied by tak on topic O:szybki sposób na pryszcza
KĄPIEL W DROŻDŻACH. najlepszy sposób na tradzik. raz na jakis czas taka kapiel i od 2 lat nie mam pryszczy

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena