× Pielęgnacja urody

naturalne toniki

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #45431 przez chuda
Replied by chuda on topic naturalne toniki
A odkąd to szczoteczka soniczna jest naturalnym tonikiem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 dni temu - 5 lata 6 dni temu #46555 przez anastazja88
Replied by anastazja88 on topic O:naturalne toniki
Jak dla mnie tonik z vianka ma naturalny skład : Aqua, Glycerin, Avena Sativa Straw Extract, Propanediol, Panthenol, Urea, Triticum Vulgare Germ Oil, Sodium Hyaluronate, Coco- Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Alcohol, Parfum, Phytic Acid, Dehydroacetic Acid.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #47706 przez krycha
Replied by krycha on topic naturalne toniki

chuda napisał: Właściwie to tonik można sobie zrobić z dowolnych ziół a nawet z herbaty. Problem tylko w tym, że trzeba go przetrzymywać w lodówce i tylko przez kilka dni.

Bez konserwantów to nawet w lodówce nie wytrzyma kilku dni. Trzeba albo dodać alkoholu albo trzymać max 2 dni w lodówce.

• Naturalis
  • Naturalis Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Producent kosmetyków
Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #48051 przez Naturalis
Replied by Naturalis on topic naturalne toniki
Szczególnie dla cery wymagającej, z kruchymi naczynkami i zaczerwienieniami, polecany jest kojący tonik Naturalis Aronia, który zawiera antocyjany aroniowe. Skóra po oczyszczeniu nim odzyskuje koloryt, jest świeża, wygładzona i gotowa do nałożenia kremu.

Załączniki:

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #48100 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic naturalne toniki
Polecam hydrolaty, ja stosuję różany i jestem bardzo zadowolona. Stosuję go przed nałożeniem kremu co sprawia, że kosmetyk lepiej się wchłania. Poza tym skóra jest bardziej nawilżona. Ma też wpływa zaczerwienianie się skóry. No same plusy:) Wybór jest bardzo duży ale warto patrzeć na skład by nie kupić czegoś co nazywa się hydrolatem a ma w sobie duże chemii.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #48151 przez blanka
Replied by blanka on topic naturalne toniki
Ja pijam wieczorem herbatkę z rumianku i zaparzam go trochę więcej i część zostawiam na tonik to twarzy. Świetnie się sprawdza i nic nie kosztuje.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #48304 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic naturalne toniki
Tak to też świetny pomysł. Rumianek koi skórę i jest dobry na różnego rodzaju podrażnienia:) Nie wszyscy jednak lubią taki mocno ziołowy zapach.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena