× Pielęgnacja urody

Jak dbać o siebie w Ciąży

Więcej
13 lata 4 tygodni temu #5361 przez Klementyna84
Jak dbać o siebie w Ciąży was created by Klementyna84
Poruszył mnie ostatnio artykuł na temat tego jak można o siebie dbać w ciąży. Zatytułowany był on "Estetycznie i w ciąży"i został opublikowany na portalu estemedia.pl. Czy wiedziałyście jak należy o siebie dbać będąc w tym, moim zdaniem najpiękniejszym i najbardziej seksownym stanie na świecia? Ja np. nie wiedziałam, że algi są dla kobiet ciężarnych niewskazane.
Polecam artykuł i jednocześnie zapraszam do dzielenia się tym, jak o siebie dbacie będąc w ciąży.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• 8.miesiąc
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu #20018 przez 8.miesiąc
Replied by 8.miesiąc on topic O:Jak dbać o siebie w Ciąży
Seksownym?! :ohmy: Chyba nie byłaś nigdy w ciąży.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #38394 przez internetowaania
Replied by internetowaania on topic Jak dbać o siebie w Ciąży
Wszystko zależy od tego jak kobieta przechodzi ciążę. Na ulicach można spotkać co krok eleganckie, pełne klasy i seksowne kobiety w ciąży :).

Wiadomo że w przypadkach kiedy kobieta ma mdłości,popuszczanie moczu w ciąży, wahania nastroju - fakt, ciężko jest być seksownym. Myślę że wszystko zależy od nastawienia, czasu i pieniędzy.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #38586 przez Mirella88
Replied by Mirella88 on topic Jak dbać o siebie w Ciąży
Jeśli jesteś w ciąży to warto byś zaakceptowała że może to wyglądać tak dumnamama.pl/ciala-kobiet-po-porodzie/

• Aquastop Radioterapia
  • Aquastop Radioterapia Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
  • Producent leków i kosmetyków
Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39359 przez Aquastop Radioterapia
Replied by Aquastop Radioterapia on topic Jak dbać o siebie w Ciąży
Polecam balsam przeciw rozstępom Linoderm Mama, który zawiera wąkrotkę azjatycką. Stymuluje ona odnowę komórkową, poprawia krążenie podskórne i korzystnie wpływa na stan naczyń krwionośnych. Jednocześnie stymuluje bliznowacenie skóry, zmienia strukturę blizn i rozstępów, wygładzając je i zmniejszając ich przebarwienia. Skład preparatu uzupełniono o masło shea, olej z orzechów makadamia, kolagen i pantenol.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39397 przez namdu
Replied by namdu on topic Jak dbać o siebie w Ciąży
Mi ciężko było zaakceptować swoje ciało w ciąży. Zwłaszcza, że nie niestety mój brzuszek nie wyglądał jak taka ładna "piłeczka", tylko był trochę większy. Czułam się ociężała, no i po prostu nie ładna. Ale tutaj ogromną robotę wykonał mój facet. Praktycznie codziennie mówił mi jak ślicznie wyglądam, jak strasznie podobają mu się zachodzące we mnie zmiany, jak nie może doczekać się jak pozna nasze dziecko itd itp. Wiem, że to tylko słowa, ale to wszystko, plus jego oczy i ruchy, sprawiły, że poczułam się kochana i dzięki temu piękna. Z tą seksownością bym nie przesadzała xP Mojej przyjaciółce facet wykupił serie masaży - bo wszystko ją bolało. Po jakimś miesiącu Aśka zapisała się na kurs do szkoły masażu Karuna. To też jej strasznie pomogło, zaakceptować siebie i jej stan. Ile kobiet tyle sposobów na przejście przez ten ciężki, aczkolwiek piękny okres w życiu ;)

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #42761 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic Jak dbać o siebie w Ciąży
Ja strasznie bałam się tych zmian, które pojawiają się w ciąży, więc robiłam wszystko, zeby ułatwić sobie powrót do formy. Zdrowe odżywianie, drobny ruch i systematyczne wcieranie w siebie kosmetyków, ja akurat uzywałam te z serii mama's z polecenia szwagierki. Opłaciło się, bo nie przytyłam jakos bardzo dużo i mogłam wrócić do swojej przedciązowej wagi.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena