× Pielęgnacja urody

farbowanie henną

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #11026 przez martyna
Replied by martyna on topic O:farbowanie henną
najlepiej zrób najpierw próbę na jednym kosmyku ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #27474 przez KamilaK
Replied by KamilaK on topic farbowanie henną
Z doświadczenia wiem, że henna na pewno mniej niszczy włosy, ale trzeba stosować częściej, co końcowym efektem są i tak zniszczona włosy. Ważne jest, aby do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych stosować preparaty przeznaczone to tego typu włosów, wszelakie spraye, fluidy, oliwki lub serum, by jak najskuteczniej chronić kolor i kondycję twoich włosów. Najlepiej za pierwszym razem wybrać się do profesjonalnego salonu, tam panie doradzą, wybiorą najbardziej odpowiedni produkt do twojego typu włosów.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27478 przez martyna
Replied by martyna on topic farbowanie henną
A dlaczego uważasz, że hennę częściej należy stosować? Włosy równie szybko odrastają przy hennie jak i farbie. A co do profesjonaalnego salonu to już to ćwiczyłam i efekt widziałam przede wszystkim w portfelu. Bo takie salony mają umowy z określonymi markami i tylko tych używają i je polecają. W zamian dostają od tych firm wielkie rabaty ale klient już ich nie zobaczy. ;)

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #29692 przez Kimika
Replied by Kimika on topic farbowanie henną
Zabiegi henną oferuje też klinika SzwedoGroup. Mają ciekawą ofertę dla nowych klientek na zabiegi powitalne, warto zajrzeć na klinikaurody.net.pl/zabieg-powitalny/

Więcej
8 lata 4 dni temu #30831 przez sunandflower
Replied by sunandflower on topic farbowanie henną
Ja niestety nie lubię farbować henną, a na farbowanie umawiam się do pani Martyny Karkocha z VICI HAIR w Krakowie. Doświadczona, miła blondynka, która zawsze wie, co doradzić.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #30920 przez kreolka1
Replied by kreolka1 on topic farbowanie henną
Kiedyś farbowałam henną, niestety po niej źle łapie każda farba, a u blondynek czasami wychodzi zielonkawy odcień.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #30928 przez martyna
Replied by martyna on topic farbowanie henną
Niestety, henna działa inaczej niż farba i dlatego trzeba odczekać aź włosy odrosną. Farba otwiera łuski włosa a henna je zamyka. I dlatego po hennie włosy tak się błyszczą.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena