× Pielęgnacja urody

farbowanie henną

• holly
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #4984 przez holly
Replied by holly on topic O:farbowanie henną
ja mam wlosy zniszczone farba i wogole suche, od kilku miesiecy juz nie farbuje, czy moge zastosowac teraz henne? czy na takich wlosach kolor bedzie intensywniejszy, czy wprost przeciwni?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #4996 przez karolina
Replied by karolina on topic O:farbowanie henną
Moim zdaniem możesz, a kolor będzie bardziej intensywny, więc trzymaj raczej krócej.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5013 przez martyna
Replied by martyna on topic O:farbowanie henną
A gdzie kupujecie hennę, żeby mieć pewność że to tylko naturalna henna bez dodatków? Możecie polecić konkretną markę?

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5154 przez karolina
Czytaj skład, powinno być tylko lawsonia czy jakoś tak. Jeśli jest więcej składników, to oznacza, że nie jest to czysta henna.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5174 przez martyna
Replied by martyna on topic O:farbowanie henną
Dziewczyny! jest super! włoski takie jak chciałam czyli z grubsza takie jak na moim obrazku... ciemny brąz z rudym odcieniem i piekielnie błyszczące i miękkie... po prostu super! że ja tez wcześniej nie wpadłam, zeby pohennować się. Pozdrowionka dla wszystkich co są już po hennie i tych co jeszcze przed... nie wahajcie się, przynajmniej jeśli macie brązowe włosy, bo na jasnych pewnie efekt będzie całkiem inny.

• nowa
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #5184 przez nowa
Replied by nowa on topic O:farbowanie henną
A czy na wlosy dotychczas regularnie plukane szalwia mozna polozyc henne? Wiem, ze na farbowane nie a przeciez szalwia tez koloruje, stad moje watpliwosci.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5197 przez karolina
Głowy nie daję, ale wydaje mi się że henna może być kładziona na włosy po szałwii. Z farbą to koliduje, bo farba otwiera łuski włosa, a henna wprost przeciwnie - zamyka je (dlatego włosy są takie gładkie i błyszczące).

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena