× Pielęgnacja urody

depilacja

• Maroko Sklep
  • Maroko Sklep Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądająca
  • Zaglądająca
  • Importer oleju arganowego
Więcej
1 rok 1 miesiąc temu #51393 przez Maroko Sklep
Replied by Maroko Sklep on topic depilacja
Niestety depilacja laserowa może pociągać za sobą skutki uboczne jak zaczerwienienie, suchość, swędzenie, złuszczanie czy obrzęk.

Aby im zapobiegać można stosować olej arganowy, który stymuluje procesy oddychania wewnątrzkomórkowego i wzmacnia strukturę tkanki łącznej. Pobudza komórki do odbudowy, przyspiesza regenerację warstwy naskórkowej i wzmacnia ją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 1 tydzień temu #51592 przez barba
Replied by barba on topic depilacja
mam depilator ipl babyliss, jak do tej pory żadnych podrażnień u mnie nie spowodował, zresztą on sam dopasowuje moc do karnacji, ja mam bardzo jasną skórę i ciemne włoski i żadnych problemów nie było

Więcej
11 miesiąc 3 tygodni temu #51718 przez palinka
Replied by palinka on topic depilacja
Za depilatorami raczej nie jestem. Bardzo wysuszył mi moj skore a w dodatku zostawil czerwone krostki i poszarpal tkanke. Efkt byl taki ze przez 2,5 tygodnia chodzilam latem w dlugich spodniach. We wrzesniu jak wrocilismy z urlopu poszlam od razu na trwale usuwanie owłosienia do kliniki dermed w krakowie najpierw nogi, a na styczen mam umowiona depilacje na pachy i bikini.

Więcej
8 miesiąc 3 tygodni temu - 8 miesiąc 3 tygodni temu #52426 przez Maupela
Replied by Maupela on topic depilacja
Najskuteczniejsza jest depilacja laserowa kraków. Wiadomo taka depilacja trochę kosztuje ale efekt po jakiś 3 sesjach utrzyma się naprawdę długo... A maszynka czy depilator to chwila moment i już trzeba od nowa. Zdecydowanie lepiej raz a porządnie poddać się depilacji laserowej.

Więcej
6 miesiąc 2 tygodni temu #53144 przez Piórkowa
Replied by Piórkowa on topic depilacja
długo sie zastanawiałam nad laserowa depilacją, jednak wpadł mi w ręce krem do depilacji Veet, do suchej skry. Urzywam od jakiegoś czasu, skórę mam nawilżoną do 24h a efekty golenia utrzymują się do 7 dni. Jestem bardzo zadowolona z mojego kremiku.

Więcej
1 miesiąc 2 tygodni temu #54511 przez majowa
Replied by majowa on topic depilacja
Taki krem tylko na parę dni da spokój z włoskami a depilacja laserowa to trwałe usuwanie włosków, także nawet nie ma porównania :) Ja miałam zabieg na bikini w salonie depicare.pl a teraz wróciłam tam żeby pozbyć się włosów na nogach. Efekt super, na prawdę jest ogromny komfort, szczególnie latem doceniam to :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena