× Pielęgnacja urody

depilacja

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #39937 przez KatarzynkaK
Replied by KatarzynkaK on topic depilacja
Według mnie jedyna skuteczna metoda depilacji to - depilacja laserowa kraków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #45721 przez Adamila021
Replied by Adamila021 on topic depilacja
Najlepiej to zrobić sobie zabieg depilacja gliwice czyli depilacje laserową i miec raz na zawsze spokój z włosami. nawet nie wiem czy jakby podliczyć wszystkie koszta to czy wam sie to nie zwróci. Bo sam zabieg wiadomo trochę kosztuje ale później oszczędzacie na maszynkach, piankach itp

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #45733 przez dariajaniak
Replied by dariajaniak on topic depilacja
Ja korzystam z laseroterapii. Laseroterapia jest dużo skuteczniejsza, a przede wszystkim bezpieczniejsza od zwykłej depilacji. Polecam

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45808 przez federalna
Replied by federalna on topic depilacja
depilacja? tylko i wyłącznie laser. korzystam z usług toruńskiego gabinetu EndoMed, który to depilację wykonuje laserem diodowym. niekiedy wystarczą tylko 3 sesje, aby całkowicie pozbyć się problemu niechcianego owłosienia - mój przypadek cieżki i na jesieni mam już 4 podejście

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45932 przez latalka
Replied by latalka on topic depilacja
Laser nie jest wcale taki super jakby mogło się wydawać. Blondynki już odpadają, bo muszą być włosy mocne, a mocne i grubsze to ciemnie, poza tym jest wiele przeciwwskazań. Dużo lepszym wyjściem jest pasta cukrowa, albo wosk, a potem pochodzić na zabiegi epilfree, które utrwalą efekt na długi czas.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45935 przez stenka
Replied by stenka on topic depilacja
Cenna wiadomość, bo już się zastanawiałam nad laserem a okazuje się, że nie dla mnie.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #46140 przez ninka87
Replied by ninka87 on topic depilacja
Depilacja laserowa to indywidualna sprawa. Wszystko zależy nie tylko od koloru i grubości włosów, ale również od rodzaju lasera jakiego się używa. Ja mam ciemne włosy, więc teoretycznie miałam łatwiej, ale znam również blondynki, które nie miały problemy z depilacją laserową. Najlepiej właśnie zgłosić się na test do np. Endomed jakiegoś małego fragmentu ciała i zobaczyć jak zareaguje. Jeżeli włoski zostaną usunięte, to można ruszyć pełną parą z depilacją laserową. I zdecydowanie dokładnie zapoznać się z wszelkimi przeciwwskazaniami - by nie było niemiłych niespodzianek

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena