× Pielęgnacja urody

depilacja

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #6064 przez amanda
Replied by amanda on topic O:depilacja
A masz podane proporcje? Bo to chyba nie będzie takie proste z zastygnięciem tej masy. No bo miód powinien być lekko płynny, żeby wymieszał się a potem długo trzeba czekać, żeby znowu skrystalizował się.:unsure: Chyba, że mieszać np. mikserem skrystalizowany miód. :unsure: Bardzo jestem ciekawa jak wyjdzie u ciebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #6096 przez anka
Replied by anka on topic O:depilacja
Też czekam na relację Asiulandii. Ale myślę, że to będzie głównie lukier z cukru i soku z cytryny a miód tylko niewielkim dodatkiem lepiącym i wtedy cała masa może szybko skrystalizować się.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #6129 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:depilacja
niestety na razie zabrakło mi czsu na wypróbowanie tej metody ale jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć to wpiszczie w googlach - depilacja cukrowa i znajdziecie przepis.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #7064 przez jogorelka
Replied by jogorelka on topic O:depilacja
Hmm szczerze powiem ze o takich metodach jak tu piszecie nie słyszałam :) i wybaczcie ale są to trochę "babcine" metody ( o ile nasze babcie się w ogóle depilowały):cheer:
Pumeks, jakieś dziwne mikstury? Ja od już bardzo dawna (niestety jestem szatynką więc mam niemały problem) stosuje maszynkę, na przemian z depilatorem. Trochę bolesny sposó, ale oprócz laseru chyba najskuteczniejszy. Zresztą jak ma się dobry depilator ( ja mam taki:
electro.pl/produkt-PHILIPS_Depilator_HP_6509_2F01_-101194,192.html ) to wyrywanie aż tak bardzo nie boli. Końcówki masujące i dostosowujące się do depilowanego miejsca trochę przynoszą ulgę. A włoski nie odrastają przez jakieś co najmniej 2 tyg.

• Magda
  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu #8124 przez Magda
Replied by Magda on topic O:depilacja
O depilacji laserowej krążą mity, ale chyba nie ma co wierzyć w jakieś niesłychane historie o poparzeniach i bliznach nie do zaleczenia. To sprawdzona metoda i polecana przez specjalistów. Jak ktoś stawia na najniższą cenę, to później widać konsekwencje nieprofesjonalnego wykonania. Ważne, żeby mieć do czynienia z salonem, gdzie zabiegów wykonano bardzo dużo, a w Internecie nie krążą o tym miejscu złe opinie. Ja robiłam depilację laserową w salonie kosmetycznym Warszawa Afrodyta. Może i jest to drogi zabieg ale w pakiecie wychodzi taniej (np. uda+okolice bikini). Najważniejsze że ma się spokój na długi, długi czas :)

Więcej
8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #32428 przez Selena
Replied by Selena on topic depilacja
Wątek dość "wiekowy", ale sądzę że warto go odświeżyć:) Jestem po depilacji laserowej w Łodzi w Laser Glamour. Efekt jest bardzo fajny, zero włosków w okolicy bikini, pod pachami i na nogach oczywiście:) Obecnie czeka mnie mikrodermabrazja diamentowa i wprost nie mogę się jej doczekać:)

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #33291 przez niki33
Replied by niki33 on topic depilacja
Właśnie szukam opinii o depilacji laserowej. Znajoma ostatnio polecała mi depilację soprano w J'ADORE INSTYTUT w Krakowie. Czy ktoś z was korzystał z niej?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena