× Pielęgnacja urody

domowe sposoby na piegi

• ulaa
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #3609 przez ulaa
Replied by ulaa on topic O:domowe sposoby na piegi
Tak marchewka dobra. Ja tak robię tzn. robię sok z marchwi, sok wypijam a do "trocin" dodaję trochę oliwy albo śmietany i nacieram tym twarz i szyję. Potem oczywiście zmywam. Daje to efekt opalenizny ale oczywiście nie można przesadzic, bo wyjdzie marchewkowa cera. Jak zobaczysz ze jestes za bardzo marchewkowa to po prostu zmyj dobrze twarz mleczkiem. Polecam, przy okazji kolorytu jest maseczka.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• paulina
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #3638 przez paulina
Replied by paulina on topic O:domowe sposoby na piegi
w swieta troche opalilam sie i dodatkowo zrobilam maseczke z marchwi i piegi juz nie sa tak widoczne.:) Kiedyś robiłam maseczkę z ogórka ... może trochę wybiela, ale piegi po niej nadal bardzo widoczne, bo wybiela nie tylko piegi ale i skórę obok nich.

• Nat
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #3707 przez Nat
Replied by Nat on topic O:domowe sposoby na piegi
sabina napisał:

Witam serdecznie;) a czy soki takie jak Kubuś czy inne podobne wpływają na kolor cery ? pozdrawiam:) :P :S

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #3709 przez sabina
Replied by sabina on topic O:domowe sposoby na piegi
Też przyciemniają cerę, ale oczywiście najlepsze są świeże. Szybciej uzyskasz opalony kolor robiąc maseczki ze startej marchwi. A jak nie masz czasu to możesz nawet przeciąć wzdłuż soczysty korzeń i masować nim delikatnie skórę. Potem spłukać twarz i nałożyć krem.:)

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #3750 przez meg
Replied by meg on topic O:domowe sposoby na piegi
sabina napisał:

A jak nie masz czasu to możesz nawet przeciąć wzdłuż soczysty korzeń i masować nim delikatnie skórę. Potem spłukać twarz i nałożyć krem.:)

Ja tak czesto robię, skóra nabiera opalonego koloru ale nie tak intensywnie pomarańczowego jak po maseczce z tartej marchwi czy posmarowaniu sokiem.:) Można robić codziennie, ja mam psa któremu gotuje ryż z mięsem i warzywami i przed wrzuceniem do gara marchwi robię sobie taki marchwiany masaż. Polecam nie tylko na piegi.

• kola1
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #3844 przez kola1
Replied by kola1 on topic O:domowe sposoby na piegi
Uważam, że piegi nie zawsze dodają urody.
Mam 25 lat i dopiero niedawno pojawiły mi się piegi , ale nie na nosie , ale na czole. Nie noszę grzywki więc nie moę ich ukryć. Ostatnio koleżanka poradziła mi smarowanie twarzy sokiem z cytryny. Nie widzę poprawy, a skóra zawsze po takich okladach lekko mnie piecze.
Czy jest jakaś szansa na pozbycie się tego mankamentu?
Czy ogórki lub pietruszka rzeczywiście działają?
Nie mam czasu na eksperymenty bo za dwa tygodnie mam ważne spotkanie, na którym muszę wyglądać rewelacyjnie.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #3860 przez jagna
Replied by jagna on topic O:domowe sposoby na piegi
Zobacz posty wyżej. Wygląda, że jednorazowa maseczka z ogórka czy pietruszki nie załatwi sprawy. Może trzeba stosować je regularnie przez jakiś czas? Ale jeśli zależy ci na wyglądzie w jeden konkretny dzień to raczej przyciemnij całą twarz maseczką z marchwi albo nałóż krem koloryzujący.

Jagna

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena