× Pielęgnacja urody

cellulitis

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #5910 przez anka
Replied by anka on topic O:cellulitis
Do masażu najlepszy chyba olejek geraniowy. Ale słyszałam też, że dobrze jest masować skórkę pomarańczy olejem lnianym, podobno powoduje przemianę tłuszczu w energię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• violla
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #6011 przez violla
Replied by violla on topic O:cellulitis
a jeszcze lepiej do oleju lnianego nasypac grubego cukru i ta mieszanka robic masaz

• maryla
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #6144 przez maryla
Replied by maryla on topic O:cellulitis
Nie ma zadnych cudownych srodkow na cellulit, trzeba tylko popracowac nad przemiana materii i skuteczniejszym usuwaniem toksyn z organizmu.:)

Więcej
12 lata 3 tygodni temu #9663 przez Nowajka
Replied by Nowajka on topic O:cellulitis
A jeśli żadne masaże i gimnastyka z dietą nie pomagają? Nic, a nic a cellulit nadal jest w stopniu zaawansowanym co wtedy? Czy może podać się lipolizie laserowej czy innemu zabiegowi? Czytałam ostatnio o Liposhock i dlatego zainteresował mnie ten temat. Może, ktoś miał ten zabieg roboniony, jestem ciekawa z jakim skutkiem.

Więcej
12 lata 3 tygodni temu #9668 przez saszka
Replied by saszka on topic O:cellulitis
Nie miałam żadnych tego typu zabiegów, ale myślę, że te wszystkie zabiegi usuwają chwilowo objawy, ale nie likwidują przyczyny cellulitu i ten szybko powraca. Więc tylko wyrzucona kasa na chwilową poprawę wyglądu.;)

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #10212 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:cellulitis
Nowajka: a słyszałaś o programie stop-cellulit? szczerze to jeszcze z tego nie korzystałam, ale wydaje mi się, że może być naprawdę skuteczny, łączy suplementację, odpowiednio dobraną dietę oraz terapię falą akustyczną, czyli cellulit jest atakowany ze wszystkich stron, wydaje mi się, że takie działania już muszą skutecznie wyeliminować skórkę pomarańczową

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #10404 przez krycha
Replied by krycha on topic O:cellulitis
Nic nie wyeliminuje skutecznie cellulitu jeśli nie wyeliminowane zostaną przyczyny.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena