× Pielęgnacja urody

cellulitis

Więcej
14 lata 4 tygodni temu #1801 przez jagna
Replied by jagna on topic O:cellulitis
No właśnie, pozbycie się pomarańczowej skórki kosztem suchej, przedwcześnie postarzałej skóry? To ja już wolę cellulitis.;)

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #5033 przez impresja
Replied by impresja on topic O:cellulitis
marzena napisał:

A jakie zioła odtruwają?

Warto zastosować błonnik. Błonnik pęcznieje w układzie pokarmowymi (po popiciu go odpowiednią ilością wody) wyciąga z układu pokarmowego zanieczyszczenia, toksyny, metale ciężkie itd. Można spotkać się także z suplementacją z błonnika rozpuszczalnego, który oczyszcza także naczynia krwionośne i limfatyczne. ta odpowiednia ilość wody, warunkująca niemal działanie błonnika, to dwie szklanki na tabletkę (zakładając taką jego formę). Błonnik jest ważny, w codziennej diecie, zjadamy go około trzy razy mniej, niż powinniśmy. Zresztą, to problem nie tylko z błonnikiem.

Na cellulit można też zadziałać od zewnątrz. Bez połączenia kosmetyki z odżywianiem i aktywnym trybem życia, efekty będą znacznie uszczuplone, ale kompleksowe oddziaływanie na swój organizm daje wspaniałe i szybkie efekty. W kwestii kosmetyków, polecam masło shea i olej arganowy. Są preparaty, które nawet kombinują te dwa składniki. Zajrzycie sobie na stronkę mydlarnia.info (Mydlarni u Franciszka), bo na ile się orientuję, ceny mają bardzo atrakcyjne, a wszystkie produkty opatrzone są uznanym certyfikatem jakości. I wszystko naturalne;)

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #5042 przez Annamaria
Replied by Annamaria on topic O:cellulitis
Popicie tego błonnika 2 szklankami wody dla mnie nie do zrealizowania.:( Jedną może i dałabym rady. Czy to musi być woda? A nie można np. popić szklanką wody a potem wypić kubek kawy?

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #5275 przez Klementyna84
Replied by Klementyna84 on topic O:cellulitis
A może któraś z was zastanawia się nad bardziej radykalną metodą walki z cellulitem i cellulitisem. Ja właśnie myślę o tym czy by sobie trochę nie odessać. Trafiłam na taką informację w necie:

Ostatnio strasznie głośno w mediach jest nt. Body Jet, czyli tak zwanej liposukcji bez skalpela. Poszukując informacji na ten temat weszłam na portal medycyny estetycznej i znalazłam kilka ciekawych informacji, w tym tą na dole!!!

Dla wszystkich zainteresowanych poważnie zabiegiem Body Jet portal Estemedia.pl przygotował niespodziankę: pierwszych 5 osób, które w dniu 1 września br. (tj. wtorek) w godzinach od 9.30 do 10.00 zadzwonią na nr 663 401 010 i powołają się na Estemedia.pl – otrzyma 5%-owy upust na cenę zabiegu wykonanego przez ww. lekarza w warszawskiej Klinice SkinClinic oraz bezpłatną serię masaży manualnych rekomendowanych po zabiegu.

Umieściłam ją, bo może komuś się ona przyda

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #5685 przez saszka
Replied by saszka on topic O:cellulitis
Czytałam, że cellulitis można zwalczyć samą dietą, ale musi to być dieta nisko-węglowodanowa. Właściwie to można spróbować, a do tego np. prysznice na zmianę gorące i zimne + masaż olejkami eterycznymi. :side:

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #5752 przez Annamaria
Replied by Annamaria on topic O:cellulitis
A jakie olejki proponujesz?

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #5765 przez saszka
Replied by saszka on topic O:cellulitis
3 krople olejku jałowcowego + po 1 kropli olejku rozmarynowego i paczulowego. Dodatkowo możesz dodać kroplę olejku uzupełniającego np. cedrowego, cyprysowego, geraniowego, grejpfrutowego, lawendowego lub szałwii muszkatołowej. Olejki dodajesz do oleju do masażu albo balsamu do ciała. Podobno pomagają i co za zapach.:) :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena