× Pielęgnacja urody

Tabletki na powiększenie biustu

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #52368 przez jmali
Tabletki na powiększenie biustu was created by jmali
Dziewczyny pytanie na 100 punktów.Czy są tutaj dziewczyny które brały tabletki na powiększanie biustu i mogą napisać jakie były efekty i czy w ogóle były? Zastanawiam się nad wypróbowaniem sobie tabletek [...] bo czytałam na ich temat opinie i ogólnie są pozytywne ale wiadomo, ze opinie opiniami a rzeczywistość może być tutaj o wiele inna.
Brałyście może?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #52376 przez luksia
Replied by luksia on topic Tabletki na powiększenie biustu
Tak, dokładnie te o których piszesz. Kuracja trwała 3 miesiące. Generalnie skłonił mnie do nich wygląd mojego biust po urodzeniu dziecka. Po ciąży - jak wiadomo - biust nie wygląda tak, jakby czasem się chciało, żeby wyglądał. Poczęłam więc szukać czegoś, co by mogło mi pomóc w polepszeniu tego widoku. Na innym forum dziewczyny polecały tabletki i postanowiłam wypróbować chociaż szczerze to trochę w ich działanie nie wierzyłam ale potem doszłam do wniosku, ze nie przekonam sie jeśli nie spróbuję. I działanie jest. Moje piersi są jędrniejsze, a skóra w ich okolicy są o wiele bardziej napięta, elastyczna i ogólnie o wiele lepiej wygląda. Powiększenie rownież jest chociaż nie ma się tutaj spodziewać takiego powiekszenia jak przy operacji....mniej wiecej 1 rozmiar zyskasz.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #52379 przez jmali
Replied by jmali on topic Tabletki na powiększenie biustu
Dziękuję za odpowiedź, czy brałaś same tabletki czy również stosowałaś żel z serii?

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #52386 przez palinka
Replied by palinka on topic Tabletki na powiększenie biustu
Powaznie? tabletki? Znajoma w zeszlym roku sie wreszcie zdecydowala na powiekszanie w klinice beauty skin. Specjalnie jeździla 100 km do Wawy do specjalisty. Pol zycia sie meczyla, bo w sumie u niej to byl ewidentnie kompleks... ale sie nie dziwie pamietam na studiach na zajeciach fizycznych w szatni jak sie przebierala rzeczywiscie niczego nie miala w staniku. A teraz sa juz takie metody, ze takie powiekszanie to ani nie jest niebezpieczne ani tez nie ma Bog wie jakich blizn... wszystko sprawnie sie goi

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #52390 przez luksia
Replied by luksia on topic Tabletki na powiększenie biustu
Nie jest to żel, ale krem. O ile tabletki brałam 3 miesiące i potem skończyłam ich przyjmowanie to do kremu się przekonałam oraz stosuję regularnie do teraz. Kosztuje swoje ale jest to najlepszy krem jakiego używałam do biustu. Mógłby być trochę bardziej tłusty bo u mnie zbyt szybko jednak się wchłania, ale rezultaty są widoczne: skóra lepiej nawilżona, bardziej jędrna oraz polepsza się zdecydowanie moja pewność siebie!

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena