× Pielęgnacja urody

Soczewki Acuvue

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #51195 przez nona
Soczewki Acuvue was created by nona
Hej babeczki, czy któraś używa soczewek od Acuvue? Kiedyś miałam jakieś soczewki ale zrezygnowałam z nich i od tej pory noszę tylko okularki. Powiedzcie mi, jakie soczewki sobie kupić? Acuvue ma tam jakiś wybór tych soczewek i w sumie nie wiem, które będą dla mnie fajne. Raczej niemam problemu z przesuszaniem się oczu itp.
Soczewek potrzebuję głównie na siłownię i wyjścia. Do pracy chodzę w okularach :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 11 miesiąc temu #51237 przez malgosiaczek
Replied by malgosiaczek on topic Soczewki Acuvue
Hejka,
ja uzywam - od lat. Sa naprawde bardzo dobre - chyba najlepsze jakie mialam, a soczewek uzywam od daaawnaaa. Tutaj: [...] masz duzy wybor soczewek tej firmy. Maja rowniez liczne promocje, wiec mozesz sie zalapac na cos - zawsze bedzie taniej. Pewnie na Black Friday cos bedzie - rok temu mieli, o ile dobrze kojarze.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #52286 przez Maupela
Replied by Maupela on topic Soczewki Acuvue
Według mnie szkła kontaktowe rsą o wiele lepszym rozwiązaniem niz okulary. Sama z okularów korzystam jedynie do czytania, a wychodząc z domu do pracy czy na spotkanie ze znajomymi zakładam zawsze soczewki kontaktowe. To o wiele wygodniejsze rozwiązanie. Nawet rozważam żeby kupić soczewki kolorowe [...], zawsze marzyły mi się niebieskie oczy :D

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena