× Pielęgnacja urody

Ochrona ciała przed promieniowaniem słonecznym

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46073 przez kasiula
Mnie nie zdarzyło się przypiec uszu. Ale może dlatego, że moja gęsta czupryna tochę je osłania. A ty naprawdę smarujesz kremem uszy wewnątrz? :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46089 przez krycha
Migoczela, i ty rzeczywiście smarujesz kremem z filtrem podeszwy?:ohmy: To chyba leżysz na słońcu plackiem na leżance, bo nie na leżaku przecież.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46098 przez Sonia

krycha napisał: Migoczela, i ty rzeczywiście smarujesz kremem z filtrem podeszwy?:ohmy: To chyba leżysz na słońcu plackiem na leżance, bo nie na leżaku przecież.

A jak leżysz na plaży na brzuchu by opalić plecy i tył nóg? I co wtedy z podeszwami, nie opalają się?

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46099 przez krycha
Fakt, zwracam honor. Nie pomyślałam o tym, bo nigdy nie opalam się biernie na leżąco.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46109 przez Migoczela
Replied by Migoczela on topic Ochrona ciała przed promieniowaniem słonecznym
To zależy też jakie się ma uszy, ludzie przecież też mają odstające. Poza tym ja mam krótką fryzurę i nijak nie da się ich zasłonić. Jak smaruję sie cała, mimo że mam kapelusz to małżowiny też posmaruję, ale nie, nie wpycham kremu głęboko do kanału, to bardziej by zaszkodziło niż przyniosło oczekiwany skutek ; ) Może jestem dziwna ;) A co do podeszw. Potrafię leżeć plackiem godzinami więc się przydaje, tymbardziej w miejscach gdzie słońce nieźle daje.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46133 przez irkagor
Mnie też zdarza się leżeć plackiem na brzuchu, nawet w cieniu a jedynie nogi opalam. I nie pomyślałam o aplikowanie kremu na podeszwy. Ale następnym razem to zrobię, zwłaszcza że faktycznie skóra tam nie jest przyzwyczajona do słońca.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46178 przez Kamila
Ja niezbyt lubię się opalać. Bezpieczne dla zdrowia to to raczej nie jest.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena