× Pielęgnacja urody

Gdzie na modelowanie sylwetki Gdańsk

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44231 przez luksia
Ewentualnie Gdynia chociaż najwygodniej byłoby mi dojeżdżać do Gdańska.Czy są tutaj dziewczyny z okolicy, ktore mogą mi podpowiedzieć jakie gabinety mają dobre oferty ? Dodam,ze przeznaczyłam sobie na zabiegi 3000 zł. Chciałabym wymodelować pupę. Jakiś czas temu sporo schudłam ale mam problem z pupą ponieważ jest duża i tłuszcyzk z pupy za nic nie chce się ruszyć :P Nie orientuję się wcale w zabiegach i liczę na to że opiszecie na co wart jest iść a na co nie !
No i piszcie dziewczyny róznież z innych miast. Wszysktie informacje się przydadzą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44234 przez jmali
Replied by jmali on topic Gdzie na modelowanie sylwetki Gdańsk
Endermologia jest polecana. NIe daje takich intensywnych efektów ale przynajmniej coś daje ( w przeciwieństwie do dtakiej bańki chińskiej na krótą moim zdaniem szkoda tracić kasę). Jestme w Gdańska i polecam zapisanie się do Clinica Cosmetologica na Skłdoowskiej. Głównie z racji teog,ze mają tam w przecieiwńestwie do innych gabinetów kosmetycznych darmowe konsultacje. Tak weic mozesz się tam zorientować co Ci zaproponuja czy endermologię czy coś innego i ewentualnie zgodzić się albo nie.Sama miałam na pupe i uda endermologię. 10 zabiegów plus jeszcze zdecydowałam się na 4 zabiegi karboksyterapi. Płaciłam mniej wiecej tyle co ty i z efektów byłam zadowolona. MOze nie było róznicy po pierwszym ale w połowie terapii pupa zmniejszyła się o kilka cm.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44313 przez luksia
Replied by luksia on topic Gdzie na modelowanie sylwetki Gdańsk
No włśnie sama nie jestem jeszcze zdecydowana.Bańki chińskiej nie chce. Równiez czytałam kilka negatywów. Poza tym raz sobie zamówiłam z allegor, masowałam się i poza siniakami to nie widziałam ządnej roznicy. Mozesz napisac cos wiecej ot ych zabiegach?

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44449 przez jmali
Endermologia to masaz takim specjalnym urzadzeniem. Jak jestes spieta to moze bolec ale jak sie rozluzniasz to jest calkiem przyjemne Sama pod koniec terapii zaczelam juz zasypiac na lozku tak mnie to relaskowalo. Karboksyterapia juz taka przyjemna nie jest tbo jednak wchodza tutaj do uzycia igly. Ale da sie wytrzymac. Po prostu jest to jakis dyskomfort ale nie ból.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44486 przez luksia
Replied by luksia on topic Gdzie na modelowanie sylwetki Gdańsk
Oj to sama nie wiem czy na to pójde. Mam wielki strach przed iglami i raczej bym nie wytrzymala. Jeszcze poprosze jakis kontakt. Wydaje mi sie ze znalazlam ich strone ale nie jestem na 100% pewna.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #44531 przez jmali
tutaj: wymodelujsylwetke.pl/pakiety/uda-i-posladki/ . Masz tutaj rówięz opisane pakiety ale nie bój sie cen. Nie musisz brać tam wszystkich zabiegów.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena