× Pielęgnacja urody

Baza do hybryd dla problemowych paznokci

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42926 przez edytakosinska
Baza do hybryd dla problemowych paznokci was created by edytakosinska
Hej! Szukam dobrej bazy pod lakier, najlepiej do maksymalnie 30 złotych. Mam dość problemową płytkę paznokcia, więc lakier nie wygląda u mnie tak ładnie jak zazwyczaj widzę u innych dziewczyn... Polecacie coś fajnego? Tak żeby płytka wyglądała zdrowo i gładko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42927 przez celinawu
Replied by celinawu on topic Baza do hybryd dla problemowych paznokci
Hm, może odpocznij od hybryd na jakiś czas? Próbowałaś? Może to wpłynie dobroczynnie na paznokcie?

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42932 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic Baza do hybryd dla problemowych paznokci
Najlepiej będzie jak sobie kupisz bazę modelującą- ona jest w sam raz do takich paznokci. Ja mam z Em nail- Power Base, a kosztowała 25 zł. Producent pisze, że nadaje się nawet do zdeformowanej płytki, więc myślę, że powinna Ci wystarczyć ( nie wiem w jakim dokładnie stanie są Twoje paznokcie).

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42933 przez edytakosinska
Replied by edytakosinska on topic Baza do hybryd dla problemowych paznokci
Robiłam przerwy w hybrydach, ale niewiele to pomogło. Zresztą zanim zaczęłam je robić to paznokcie juz takie miałam. Taki mój urok już chyba :)
Dzięki za propozycję bazy- cenowo mi odpowiada i po opisie widzę, że może mi pomóc.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #43286 przez agnieszka
Replied by agnieszka on topic Baza do hybryd dla problemowych paznokci
Ja używam bazy z indigo, protein base, właśnie do problemowej płytki. Ma ona konsystencję takiego żelu, więc fajnie też wzmacnia paznokcie (jak semi hard z semilaca, ale mam uczulenie na niego) i można nimi też "dorobić" złamanego paznokcia:) polecam wypróbować, mała buteleczka kosztuje ok. 29 zł i używam jej od października:)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena