× Pielęgnacja urody

Regeneracja naskórka

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42218 przez Banieczka
Regeneracja naskórka was created by Banieczka
Dziewczynki moje drogie czy znacie jakieś dobre balsamy czy też preparaty, które pomogą mi zregenerować naskórek? Chodzi mi konkretnie o dłonie - po ciężkich pracach w ogródku, którego się własnie dorobiłam mam strasznie szorstkie i dłonie i skóra gdzieniegdzie mi na nich pęka :( Koleżanka w pracy coś mówiła, że dobry jest jakiś cicaplast czy jakoś tak a ja nigdzie czegoś takiego nie widziałam :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45267 przez latalka
Replied by latalka on topic Regeneracja naskórka
Odświeżam wątek bo może moje doświadczenia się przydadzą. Jak jeszcze nie miałam pojęcia, że można złuszczyć naskórek z dłonie używałam pumeksu żeby się pozbyć tego stwardniałego czasem spękanego naskórka. Po dłuuugim czasie poznałam epiltouch, 20 minut i po problemie, po tym czasie zmywasz dobrze dłonie i masz piękne i gładkie.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45277 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Regeneracja naskórka
Pumeksem złuszczałaś naskórek z dłoni?:ohmy:

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45278 przez latalka
Replied by latalka on topic Regeneracja naskórka
Noo, byłam tak zdesperowana, wcześniej nie wiedziałam, że są rękawiczki złuszczające na dłonie, a miałam takie szorstkie, że jak strugałam ziemniaki zawsze mi wchodził brud w te pory a jak to wygląda jak kobieta chodzi z brudnymi rękami, a nie szło tego domyć. Desperacja moja była nieziemska, ale na szczęście już nie muszę tego robić, co jakiś czas robię sobie rękawiczki złuszczające i jest super.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #45293 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Regeneracja naskórka
W takich przypadkach świetnie sprawdza się ręczna przepierka. Nie tylko dokładnie oczyści ręce ale jeszcze zmiękczy naskórek.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #45346 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Regeneracja naskórka
Potwierdzam, ale przepierka w płatkach mydlanych a nie w proszku. I potem dobry krem odżywczy.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #45384 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Regeneracja naskórka
Radzę ostrożność z rękawiczkami złuszczającymi. Czytałam niedawno wywiad z expertem, który ostrzegał przed skarpetami złuszczającymi do stóp, a działanie tych do rąk jest podobne.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena