× Pielęgnacja urody

Pyłki do zdobienia paznokci- EM nail

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42127 przez celinawu
Pyłki do zdobienia paznokci- EM nail was created by celinawu
Hej! :) Ostatnio natknęłam się na pyłki do zdobienia paznokci :) Glownie patrzylam na te z EM nail- spodobal mi sie efekt kameleona :) Mysle czy by go nie zakupic i polaczyc z jakims fajnym lakierem- efekt moze byc calkiem ciekawy ;) Uzywacie moze tego produktu? Polecacie? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42165 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic Pyłki do zdobienia paznokci- EM nail
bardzo lubię te pyłki ;) zresztą juz wczesniej mialam lakiery z em nail do robienia hybryd :woohoo: odpowiada mi trwalosc, zwlaszcza ze cena jest mega spoko :P a pyłki- najlepiej nakladac na lakiery z serii easy 3 w 1 :)

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42169 przez zlotowlosa
Replied by zlotowlosa on topic Pyłki do zdobienia paznokci- EM nail
Ciekawa sprawa :huh: To sie naklada bezposrednio na paznokiec czy jakos lączy z czyms...?

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42178 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic Pyłki do zdobienia paznokci- EM nail

zlotowlosa napisał: Ciekawa sprawa :huh: To sie naklada bezposrednio na paznokiec czy jakos lączy z czyms...?

Nie, nakładasz na jakikolwiek lakier hybrydowy, chociaz najlepiej jest to zrobic na easy 3 w 1. A na koniec ja daję quick finish led. I voila- sliczny manicure na dobre 3 tygodnie :)

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42184 przez celinawu
Replied by celinawu on topic Pyłki do zdobienia paznokci- EM nail
Super! dziekuje za wasze podpowiedzi! pyłki juz zamowione- kameleon i aluminium :) a lakiery z em nail juz jakies mam, wiec bede mogla dzialac gdy tylko przyjdzie paczka :laugh:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena