× Pielęgnacja urody

Apteki trychologiczne

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42095 przez celinawu
Apteki trychologiczne was created by celinawu
Ostatnio spotkalam sie z kolezanka, ktora mowila, ze ona do pielegnacji wlosow stosuje produkty, ktore kupuje w aptekach TRYCHOLOGICZNYCH. Nie jestem jakas zacofana, ale pierwszy raz sie z tym spotkalam... tez robicie tam zakupy? W sumie jak spojrzalam na wlosy kolezanki to zauwazylam, ze od ostatniego naszego spotkania wlosy jej sie zagescily- az sama zamarzylam o wiekszej ilosci wlosow na czuprynie :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42188 przez zlotowlosa
Replied by zlotowlosa on topic Apteki trychologiczne
Mysle, ze to rozsadniejsza opcja niz kupowanie tabletek na porost chociazby ;) Trychologiczny produkt to taka wyzsza polka- masz specjalne skladniki, dobrane w taki sposob, by rzeczywiscie wlosy odrastaly/ nie wypadaly. Nie sadzisz? :)

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42233 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic Apteki trychologiczne
Tak, kupowałam w aptece trychologicznej- konkretniej to była Hair Pharma. Leczyłam wypadanie wlosow u trychologa i on wlasnie zapisal mi takie profesjonalne produkty. Aptek trychologicznych nie ma zbyt wiele- to taka swiezynka na polskim rynku :) Ale hair pharma jest dobrze zaopatrzona- sporo produktow mają, chociaz ja to tylko ampułki kupowalam na porost :)

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42234 przez sabina
Replied by sabina on topic Apteki trychologiczne
Zlotowłosa, butterfly, przypominam pkt 5 regulaminu!

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42288 przez edytakosinska
Replied by edytakosinska on topic Apteki trychologiczne
A ja przyznam szczerze, ze nigdy o takich produktach do wlosow nie slyszalam :) I fajnie jest poczytac na forum o takich nowinkach- zawsze mozna dodac cos nowego do swojej pielegnacji :)

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42301 przez celinawu
Replied by celinawu on topic Apteki trychologiczne
Dziewczyny, byłam u trychologa po porade odnosnie czegos, co zagesci mi wlosy. Przepisal specjalne ampułki i rowniez polecil, bym sprawdzila oferte Hair pharmy- sa dobrze zaopatrzeni, wiec nie powinno byc problemu z kupnem. Jestem juz po zakupach. Nie moge sie doczekac efektu gestych wlosow! :woohoo:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena