× Pielęgnacja urody

walka z cellulitem- gabinet Coco-time

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43370 przez kraj.ola
Replied by kraj.ola on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
demolka miałaś robiony ten zabieg? Jak efekty?
Temat został zablokowany.
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43385 przez demolka
Replied by demolka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
miałam robiony. Byłam do tej pory ze 7 razy. Efekty naprawdę super. O wiele mniejszy cellulit, szczuplejsze uda, skóra jest bardziej jędrna... :)
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43387 przez stenka
Replied by stenka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Dziewczyny, czy wy wiecie co robicie? Wstrzykiwać sobie dwutlnek węgla pod skórę, żeby poprawić jej wygląd? Ja nigdy bym się nie zdecydowała na taki zabieg.
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43408 przez jagna
Replied by jagna on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Jaja tasiemca jeszcze skuteczniejsze niż dwutlenek węgla.;)

Jagna
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43424 przez demolka
Replied by demolka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
ale dlaczego? przecież zabieg ten wykonywany przez doświadczoną osobę w sterylnych warunkach jest bezpieczny (ja właśnie w coco time robiłam i całkowicie im ufam) daje niesamowite efekty. CO2 przenika do tkanek, rozszerza naczynia krwionośne, przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych, rozbija komórki tłuszczowe.... Można tak wymieniać. Bodaj są nawet badania kliniczne z wykorzystaniem właśnie co2
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43425 przez stenka
Replied by stenka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Nie po to organizm wydala dwutlenek węgla, żeby go potem sobie aplikować. Oglądałam niedawno film o uranie i radzie. Czy wiesz, że przed Curie Skłodowską rad był wykorzystywany do celów lczniczych i kosmetycznych, bo likwidował wszelkie zapalenie? I kuracje promieniotwórczym radem były modne w uzdrowiskach, ludzie płacili dużą kasę, by skorzystać z kąpieli radowych. A potem cierpieli na różnego rodzaju choroby popromienne, ale nie kojarzyli ich z pobytem w "uzdrowisku".;)
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43461 przez muriel
Replied by muriel on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Demolka, a możesz podać co to były za badania? Jakoś nie mam przekonania do tego typu zabiegów.
Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena