× Pielęgnacja urody

walka z cellulitem- gabinet Coco-time

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #44804 przez marysia8383
Replied by marysia8383 on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
To ja chyba muszę spróbować.Sprawdzałam pakiety w tym salonie jakie są ceny i nawet dosyć przyzwoite. Akurat tyle mogę zainwestować. Wybiorę się do nich na konsultacje i ustalę termin na pierwszy zabieg, myślę, że znajdą jakiś fajny termin.
Temat został zablokowany.
Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #44971 przez malgosia42
Replied by malgosia42 on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
I jak marysia8383 byłaś na tym zabiegi z cellulitu? jestem ciekawa jak tam po pierwszej wizycie. Jaki to zabieg, do tego jak ciało po nim się zachowało?
Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45009 przez marysia8383
Tak byłam na Modente - endomasaż . Seria zabiegów to 6-10 razy . Zalecane 2 razy w tygodniu. Mam nadzieję, że się uda w pełni u mnie. Na pierwsze dwa zabiegi jest zadowolona, nie bolało, skóra staje się jak by mniej wiotka i mniej tłuszczowa. Chociaż to jeszcze trochę potrwa za czym będzie idealna.
Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45010 przez Kamila
Replied by Kamila on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Jak tak chwalicie to może sama spróbuję :)

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/
Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45014 przez nata
Replied by nata on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
A nie widzisz Kamilo, że cały ten wątek to marketing szeptany, i to w większości pisany przez tą samą osobę?;) Ale skorzystać możesz oczywiście, na wiosnę wszelkiego typu zabiegi upiększające dobrze wpływają na nastrój.
Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45064 przez marysia8383
najpierw trzeba tam pójść i potem powiedzieć, że to jakiś marketing. Czego się nie widzi, nie doświadczy ciężko jest opisywać w ten sposób. A na walkę z cellulitem mają naprawdę dobry sprzęt nowej generacji, z którym walka jest o wiele łatwiejsza,a każdy zabieg niestety trzeba powtórzyć kilka razy, aby w pełni był efekt i utrzymywał się długi czas.
Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45065 przez nata
Replied by nata on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time

marysia8383 napisał: najpierw trzeba tam pójść i potem powiedzieć, że to jakiś marketing.

Nie trzeba nigdzie chodzić, wystarczy przejrzeć profile zachwalaczek, żeby dojść do wniosku że to marketing szeptany.;)
Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena