× Pielęgnacja urody

walka z cellulitem- gabinet Coco-time

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43844 przez kraj.ola
Replied by kraj.ola on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
myślę że porównywanie zabiegu karbosyterapii do pierwiastków promieniotwórczych z końca XIX wieku jest trochę słabe ;)
Temat został zablokowany.
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43845 przez demolka
Replied by demolka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
proponuje po prostu pogooglować o karboksyterapii :) nie tylko w naszym "polskim internecie" ale też poszukać zagranicznych publikacji :)
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43847 przez nata
Replied by nata on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Nikt nie neguje, że takie zabiegi się wykonuje, ale to nie znaczy, że są bez szkody dla zdrowia. Ale czego to nie robi się dla urody.;)
  • Szpital Pulsmed
  • Szpital Pulsmed Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Właściciel szpitala
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43854 przez Szpital Pulsmed
Replied by Szpital Pulsmed on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Polecam zabiegi z zakresu lipolizy laserowej (tzw. zimny laser), kriopolizy (niska temperatura), jak i terapii ultradźwiękowej. W ich wyniku dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, które znajdują się na udach czy brzuchu. Dzięki tym zabiegom modelowana jest sylwetka, a poszczególne części ciała są ujędrniane.
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43861 przez demolka
Replied by demolka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
myślę, że akurat taki zabieg nie jest szkodliwy :) wykonywany przez fachowca, odpowiednim urządzeniem nie powoduje nic złego :) no ale to moja opinia
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43862 przez maskaaa
Replied by maskaaa on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
ale dyskusja o karboksyterapii, hehe :) wiadomo że zawsze znajdą się przeciwniczki i zwolenniczki danego zabiegu :) mi się wydaje, że teraz już jednak żaden porządny gabinet urody czy inni specjaliści nie mogliby sobie pozwolić na polecanie niebezpiecznego zabiegu :)
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #43876 przez stenka
Replied by stenka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Kiedyś kuracje radem też były prowadzone przez renomowane ośrodki. ;) I były bezpieczne? Dobra, nikt wtedy nie wiedział jak szkodliwy jest rad, ale o tym że dwutlenek węgla jest szkodliwy dla zdrowia wszyscy wiedzą. Nawet solaria nie są bezpieczne a są dostępne w każdym zakładzie kosmetycznym i nawet matki prowadzą tam dziewczynki, żeby ładnie wyglądały podczas komunii. Ale co tam, skoro są chętne do łykania jaj tasiemca, by tylko odchudzić się, to dlaczego nie dwutlenek węgla.;)
Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena