× Pielęgnacja urody

walka z cellulitem- gabinet Coco-time

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #41980 przez butterfly80
walka z cellulitem- gabinet Coco-time was created by butterfly80
hejka B) mieszkam we wroclawiu i mysle o wykupieniu pakietu zabiegow antycellulitowych :) staram sie zdrowo jesc i w miare regularnie cwiczyc, ale niestety pomaranczowa skorka nie daje mi o sobie zapomniec :angry: co o tym sadzicie? czaje sie na zabiegi w Coco-time, ale chcialabym podpytac osob, ktore juz tam takie zabiegi wykonywaly- jaki jest najlepszy, najskuteczniejszy? :)
Temat został zablokowany.
Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42003 przez zlotowlosa
Replied by zlotowlosa on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
moze endomasaż modente? chyba najczesciej wybierany :) albo sprobuj z karboksyterapia- w wakacje byla na promocji, moze znowu cos wrzucą taniej :)
Więcej
6 lata 1 tydzień temu #42093 przez celinawu
Replied by celinawu on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time

zlotowlosa napisał: moze endomasaż modente? chyba najczesciej wybierany :) albo sprobuj z karboksyterapia- w wakacje byla na promocji, moze znowu cos wrzucą taniej :)

Tak, to racja- ja na tą promocję sie załapałam. Zabieg rzeczywiscie godny polecenia :) Myślę, ze na wiosnę ponownie sie na niego wybiorę, bo skora jest w bardzo dobrym stanie i czuję w dotyku, ze jest gladka i jedrna ;) A wczesniej mialam sporo takiej luźnej skory z grudkami :) Salon tez na plus- planuje zrobic tam jakis zabieg na twarz w najblizszym czasie :)
Więcej
6 lata 1 tydzień temu - 5 lata 9 miesiąc temu #42122 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Nice :) Koniec koncow zapisalam sie do xxx ;) Raz kozie śmierc, a przy okazji przetrzepalam internet i opinie calkiem fajne mają. Zabiegu jeszcze nie wybralam- chcę, by kosmetyczka pomogla mi podjac decyzję ;)
Więcej
5 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #42438 przez malgosia42
Replied by malgosia42 on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
Masz rację lepiej się poradzić co najlepiej wybrać do danego problemu naszej cery. Ja też tak mam zamiar zrobić. Do xxx chodzi moja znajoma na depilację laserową i jest bardzo zadowolona. Ja mam zamiar wybrać się na usuwanie blizny, ponieważ po cc została mi spora blizna.
Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #42954 przez kraj.ola
Replied by kraj.ola on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
niestety, cellulit to zmora większości kobiet ;/ dlatego jeśli dieta i ćwiczenia nie działają to faktycznie idź na jakieś zabiegi
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43342 przez demolka
Replied by demolka on topic walka z cellulitem- gabinet Coco-time
karboksyterapia - według mnie najlepszy sposób na cellulit :)
Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena