× Pielęgnacja urody

Jak dbać o zęby po zabiegu wybielania

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41306 przez bettylu
Cześć. W najbliższym czasie będę miała zabieg wybielania zębów. Nadmiar kawy sprawia niestety, że nie lśnią bielą. Czy po takim wybielaniu u stomatologa trzeba stosować jakieś specjalne pasty? Chciałabym żeby ten efekt utrzymał się jak najdłużej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41319 przez cargolinka
Replied by cargolinka on topic Jak dbać o zęby po zabiegu wybielania
hej
Najlepiej jest stosować po wybielaniu specjalne pasty,żeby podtrzymać efekt zabiegu,idź do apteki,tam na pewno ci doradzą.. Moja siostra używa białej perły i jest zadowolona,musisz popróbować.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41333 przez aneżob
Replied by aneżob on topic Jak dbać o zęby po zabiegu wybielania
Cześć. Ja też miałam wybielane zęby i lekarz polecił mi zamiast białej perły, kinwithening (pewnie źle napisałam :) ), bo jest łagodna.. Ale tak naprawdę jest masa tego na rynku, do wyboru do koloru. moja siostra używała blank, czy blanx, i tez jest zadowolona.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41351 przez Tomasz12
Replied by Tomasz12 on topic Jak dbać o zęby po zabiegu wybielania
Witam,
macie racje jest dużo past i środków na wybielanie ale czy można postawić tylko na jeden?, ja sam kilka lat temu stosowałem pastę fkd była super ale teraz nigdzie nie mogę jej kupić. Może wie ktoś coś? :cheer:

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41352 przez halina
Replied by halina on topic Jak dbać o zęby po zabiegu wybielania
Czyli festiwal past. I każdy z przedmówców pofatygował się i zarejestrował tylko po to, by dorzucić coś do listy. ;) A może tak hurtem wpisać wszystkie?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena