× Pielęgnacja urody

wypadające włosy

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #39491 przez kasiakow
Replied by kasiakow on topic wypadające włosy
Moim zdaniem powinnas na poczatek zaczac od skrocenia wlosow, na pewno poprawi to ich kondycje i beda lzejsze... poza tym proponuje zaczac brac jakies suplementy wspomagajace wlosu... poszukaj jakis z dobrymi opiniami na znamlek.pl/ ... ewentualnie wybierz sie na badanie tsh - moze to tarczyca?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #42377 przez Madzia
Replied by Madzia on topic wypadające włosy
Tak naprawdę nie zawsze suplementy diety mogą nam pomóc. Najważniejsze jest znaleźć przyczynę wypadania włosów. Może warto jest skorzystać z porady specjalisty. Coraz więcej z nas korzysta drtrycholog.pl/ , który naprawdę pomaga w trudnych sytuacjach. Najważniejsze to się nie bać i otworzyć, a na pewno jakiś sposób na nasze włosy się znajdzie.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44823 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic wypadające włosy
U mnie na wypadanie włosów świetnie sprawdziły się plastry dermastic. Popytajcie w aptekach, bo tam można je kupić. Plaster przykleja się na noc, niedaleko skóry głowy, tak, by substancje aktywne zadziałały bezpośrednio na cebulki. Mnie bardzo pomogło!

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44828 przez jaaga
Replied by jaaga on topic wypadające włosy

Klaczunia napisał: U mnie na wypadanie włosów świetnie sprawdziły się plastry dermastic. Popytajcie w aptekach, bo tam można je kupić. Plaster przykleja się na noc, niedaleko skóry głowy, tak, by substancje aktywne zadziałały bezpośrednio na cebulki. Mnie bardzo pomogło!

Jeśli mają działać bezpośrednio na cebulki to trzebaby je przyklejać na skórę głowy, co jest niemoźliwe. A jeśli obok, to gdzie, na czole i na karku? Ja tam już wolałabym wcierać w skórę głowy jakąś miksturę.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #45575 przez Klaudia_
Replied by Klaudia_ on topic wypadające włosy
Ja bym radziła też przyjrzeć się szczotce. Niewłaściwa szczotka może szarpać włosy, a przez to nasilać ich wypadanie. Polecam Tangle Angel. Świetnie rozczesuje włosy, ale robi to delikatnie, bez szarpania. Poza tym warto spróbować naturalnych metod na wzmocnienie włosów, np. wcieranie w skórę głowy olejków roślinnych, jedzenie kiełków i pestek słonecznika.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45616 przez ulka
Replied by ulka on topic wypadające włosy
Widziałam tę szczotkę w necie i chyba kupię, mimo że tania nie jest. Ale ponoć nie tylko obchodzi się łagodnie z włosami to jeszcze nie elektryzuje. A czy nadaje się i do krótkich i długich włosów? I jak przy gęstych włosach, dobrze rozczesuje czy działa raczej powierzchniowo?

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45758 przez stenka
Replied by stenka on topic wypadające włosy
Nie znam tej szczotki ale mam swietny grzebień z Rossmanna. Taki z lekko wypukłymi zębami, w ogóle nie szarpie włosów.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena