× Pielęgnacja urody

wypadające włosy

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #22981 przez martakos
Replied by martakos on topic wypadające włosy
Piszą pozytywnie bo kopiują od siebie nawzajem a najprawdopodobniej dostają gotowce od dystrybutora w zamian za jakieś gratisy. Mnie nikt nie przekona, że smarowanie samych włosów olejem działa na cebulki włosowe. Hinduski olejują włosy, bo słońce bardzo je wysusza i olej temu zapobiega i w efekcie włosy lepiej wyglądają. Nie wciskaj kitu, że olejowanie zapobiega wypadaniu włosów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #22990 przez anka
Replied by anka on topic wypadające włosy

martakos napisał: Hinduski olejują włosy, bo słońce bardzo je wysusza i olej temu zapobiega i w efekcie włosy lepiej wyglądają.

Niekoniecznie lepiej, byłam kiedyś w Indiach i na ulicach widać było kobiety z długimi i wyglądającymi na mocne włosy, ale posklejanymi olejem. Nie wiem czy w naszych warunkach olejowanie to dobry pomysł.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #22996 przez Migdalena
Replied by Migdalena on topic wypadające włosy
Dotarł mój olejek Sesa. Przetestuje sama i dam znać, choć pewnie i tak nie uwierzycie, że mówie prawde :( (no chyba, że zle ocenie)

Ale temat rozkręciłam :P

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #23016 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic wypadające włosy
Czyli z góry wiesz jaki będzie wynik tego testowania? Już nie mogę się doczekać entuzjastycznego okrzyku: przestały mi wypadać włosy! :woohoo:

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #23026 przez Migdalena
Replied by Migdalena on topic wypadające włosy
Czyli z góry wiesz co napisze? Już nie moge sie doczekać kolejnego postu z głupim komentarzem.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38725 przez Mirabelka
Replied by Mirabelka on topic wypadające włosy
przede wszystkim dieta i suplementy plus pomoc doraźna, mi kiedys bardzo pomogła na wypadanie kozieradka i wcierka z rzepy którą sama robiłam

• Aquastop Radioterapia
  • Aquastop Radioterapia Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
  • Producent leków i kosmetyków
Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39358 przez Aquastop Radioterapia
Replied by Aquastop Radioterapia on topic wypadające włosy
Polecam szampon Linoderm Hair, który składa się z wyciągów glikolowych tj. z korzenia rzodkwi czarnej (rzodkwi zwyczajnej), kłącza tataraku, liści rozmarynu i korzenia mydlnicy. Zapewnia prawidłowe ukrwienie skóry głowy, które hamuje wypadanie włosów i zapewnia ich odrost. Jego skład uzupełniono o pantenol, czyli prowitaminę B5, która ma właściwości nawilżające.

Załącznik nie został znaleziony

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena