× Pielęgnacja urody

wypadające włosy

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #20956 przez Rozycka
Replied by Rozycka on topic wypadające włosy
Wypadające włosy, skąd ja to znam? :/ Podcinanie włosów pomaga, ale nie każdemu. Właśnie biorę skrzyp polny, mam nadzieję, że pomoże, choć po tym co wyczytałam tutaj, są niewielkie szanse na poprawę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #20966 przez raviola
Replied by raviola on topic wypadające włosy
A jaki związek może mieć podcinanie włosów z ich wypadaniem? Jeśli wypadanie nie wynika z jakichś chorób to pomóc może tylko dobre odżywianie, unikanie stresów i ruch na powietrzu. A skrzyp to krzemionka, która może wzmocnić sam włos ale nie ma wpływu na wypadanie.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #22882 przez Migdalena
Replied by Migdalena on topic wypadające włosy
A próbowałaś olejowania włosów? Właśnie szukam w sieci jakichś fajnych sposobów na wypadanie włosów i podobno teraz to jest w modzie. Nie mam pojęcia jak takie zabiegi olejkami wpłyną na moje przetłuszczające się włosy, ale chyba spróbuje. :)

Znalazłam na razie olejek Sesa i Amla i całą masę zwykłych olei, które też podobno są dobre. Chyba się zaopatrzę w cały zestaw, bo na lato wypadające włosy to koszmar! Zimą przynajmniej czapką można zakryć :P

Polecacie jakieś sklepy? Szukałam na Allegro, ale tam ściema jakaś jest. Na razie znalazłam taki sklepik z naturalnymi kosmetykami - helfy.pl . korzystał kto?!

Właśnie patrze, że mieli niedawno promocje na Sese, kurde.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #22885 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic wypadające włosy

Migdalena napisał: A próbowałaś olejowania włosów? Właśnie szukam w sieci jakichś fajnych sposobów na wypadanie włosów i podobno teraz to jest w modzie. Nie mam pojęcia jak takie zabiegi olejkami wpłyną na moje przetłuszczające się włosy, ale chyba spróbuje. :)

Chcesz olejować włosy bo to w modzie?! A co olej ma wspólnego z wypadaniem włosów? Olejowanie nie działa przecież na cebulki, bo oleju nie nakłada się na skórę tylko na same włosy, żeby nie były takie suche. A jeśli masz przetłuszczające się włosy to olej bez sensu. No ale skoro modne ....

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #22941 przez Migdalena

dusia-czek napisał:

Migdalena napisał: A próbowałaś olejowania włosów? Właśnie szukam w sieci jakichś fajnych sposobów na wypadanie włosów i podobno teraz to jest w modzie. Nie mam pojęcia jak takie zabiegi olejkami wpłyną na moje przetłuszczające się włosy, ale chyba spróbuje. :)

Chcesz olejować włosy bo to w modzie?! A co olej ma wspólnego z wypadaniem włosów? Olejowanie nie działa przecież na cebulki, bo oleju nie nakłada się na skórę tylko na same włosy, żeby nie były takie suche. A jeśli masz przetłuszczające się włosy to olej bez sensu. No ale skoro modne ....

Nie tylko modne, ale i skuteczne! Wiem, że w to trudno uwierzyć, ale tak jest :)

Polecam np. ten artykuł:
www.helfy.pl/wypadanie-wlosow/artykul/ra...-wypadajacych-wlosow

a jak wolisz nie-sklepowe źródła to polecam poczytać modowe blogi, np ten:
siempre-la-belleza.blogspot.com/2012/02/...ypadaniem-wosow.html

Pozdrawiam!

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #22956 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic wypadające włosy
Dopiero co miałaś wątpliwości a teraz przeczytałaś wpis na jakimś blogu i już jesteś pewna? Eh ... chyba jesteś od dystrybutora tego oleju. ;)

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #22970 przez Migdalena

dusia-czek napisał: Dopiero co miałaś wątpliwości a teraz przeczytałaś wpis na jakimś blogu i już jesteś pewna? Eh ... chyba jesteś od dystrybutora tego oleju. ;)

akurat poczytałam sporo blogów i wszędzie bardzo pozytywnie o olejowaniu piszą i na dowód zdjęcia dają.

p.s. Może one mają od producenta jakieś bonusy za pozytywne recenzje, kto wie :P

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena