× Pielęgnacja urody

wypadające włosy

• Ekspert Ha-Pantoten
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 1 miesiąc temu #17737 przez Ekspert Ha-Pantoten
Replied by Ekspert Ha-Pantoten on topic wypadające włosy
Żadne nawet najlepsze szampony i odżywki nie pomogą, jeżeli o włosy nie będzie się dbać od podstawy. W naszym klimacie trudno o pełnowartościowe produkty przez cały rok dlatego najmądrzej jest sięgnąć po suplementy diety. Ale w tym przypadku warto wybrać ten, który jest najskuteczniejszy. Najbogatszy skład na polskim rynku ma Ha-Pantoten Optimum. Regularne przyjmowanie jednej tabletki sprawia, iż włosy są silniejsze, mają prawidłową strukturę, nabierają blasku a co najważniejsze nie wypadają w takich ilościach jak przed jego stosowaniem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #17762 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic wypadające włosy
Mi tez strasznie lecą włosy, ostatnio tak już się podłamałam tym że przycięłam i mam teraz do ramion a miałam za łopatki.
Ja to mam taki kłopot, że mam naturalnie jasne i kręcone włosy, które są cienkie i puszą się i raczej łamią i kruszą z suchości niże wypadają . Teraz robię sobie przed myciem głowy maskę z oliwy z oliwek żeby nie były takie suche i chyba troszkę jest lepiej :) .

Ja łykam codziennie witaminy dal kobiet, więc dodatkowych suplementów już bym nie mogła łykać, bo się kumulują składniki, a to nie zdrowo.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #17767 przez milena
Replied by milena on topic wypadające włosy
To może brakuje ci witaminy A, E lub cynku? Zawsze tak miałaś?

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #17776 przez Ekspert Ha-Pantoten
Replied by Ekspert Ha-Pantoten on topic wypadające włosy
Przyjmowanie suplementów witaminowych ma sens tylko wtedy, kiedy widać efekty. Preparat preparatowi nie równy. Skoro ich przyjmowanie nie odżywia organizmu na tyle, aby poprawić kondycję włosów może warto się przyjrzeć ich składowi i porównać z innymi suplementami. Skład Ha-Pantoten Optimum jest tak skomponowany, aby pokrywać zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze pomagające utrzymać piękny wygląd w odpowiednich dawkach.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #17784 przez rayollia
Replied by rayollia on topic wypadające włosy
Mi kiedyś fryzjerka powiedziała, że właśnie te wszystkie skrzypy i ogólne preparaty czasem zawodzą, a witaminy A i E w czystej postaci się sprawdzają.

"When love is real, you don't have to show it.
When it is true, then everyone will know."
You and Me, Penny and the Quarters

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #17801 przez Kahita
Replied by Kahita on topic wypadające włosy
My się tu głowimy a proszę, jest cud preparat z najlepszym na świecie składem. Ha ha ha ha ha

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #17817 przez milena
Replied by milena on topic wypadające włosy
No tak, bo można łykać nawet suplementy, ale jak np. ograniczasz tłuszcz a za to pozwalasz sobie na słodycze to możesz mieć poblemy z przyswajaniem tych witamin i cynku i wtedy włosy wyglądają nieciekawie.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena