× Pielęgnacja urody

Naturalne farby do włosów- ktoś próbował?

• Anonim
  • Autor
  • Gość
  • Gość
6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #40507 przez Anonim
Pytanie do Kobiet,

Planuję rozjaśnić włosy, coś zmienić w swoim wyglądzie. Niestety ciągłe farbowanie i stylizacja na gorąco- suszarka, prostownica, spowodowała że moje włosy nie są w najlepszej kondycji. Zastanawiam się nad kupnem i zastosowaniem naturalnych farb do włosów ze składników pochodzenia organicznego...bez amoniaku i innej chemii ...Czy któraś z Pań już tego próbowala? Jak z kryciem siwych odrostów? Czy jest to farba trwała? czy zmyje się po tygodniu... :) znalazłam takie ,,specyfiki" tutaj

Poradźcie coś:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41041 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Naturalne farby do włosów- ktoś próbował?
To zależy jaką farbę masz na myśli, ja dość często farbuje bo niestety mam już siwe. Na początku je wyrywałam ale mama mi ciągle powtarzała że niedługo zostanę bez bo u nas to rodzinne :-) Tak więc często eksperymentuje właśnie z takimi bez amoniaku i wielu innych wysoce drażniących substancji chemicznych.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41054 przez sylwia
Ale takie pojedyncze siwe włosy to nie problem. Możesz robić płukanki z szałwii i bedzie wyglądać że zrobiłaś sobie pojedyncze wlosy blond.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41107 przez Milka
Próbowałam farb Biokap. Prawdę mówiąc są bardzo średnie. Wole tradycyjne farbowanie u fryzjera.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43161 przez magda
A co masz na myśli pisząc naturalne? Na bazie ziół? Przymierzam się do lekkiej korekty koloru włosów więc temat mnie interesuje.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43168 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic Naturalne farby do włosów- ktoś próbował?
Wg mnie, nawet jeśli mają w nazwie naturalne, to tak naprawdę nie sa do końca naturalne. Już lepiej spróbować płukać włosy w ziołach.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #43721 przez merkasa
Myslę, że masz absolutną rację co do tych "naturalnych" w dzisiejszych czasach niestety mało co jest już naturalne....

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena