× Pielęgnacja urody

Brunetki, blondynki...

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45863 przez Amelka
Replied by Amelka on topic Brunetki, blondynki...

anastazja88 napisał: ja 2 lata schodzilam z blondu teraz mam takie sombre fryzjerka mi kilka pasemek rzuc a co jakis czas by ładnei się prezentowaly udaję się raz na pół roku na keratynę i włosy wyglądają pięknie :)

W jaki sposób przechodziłaś z blondu na swój kolor? Czekałaś aź same odrosną?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45868 przez anastazja88
Replied by anastazja88 on topic Brunetki, blondynki...
miałam farbowane na ombre tak by jak najbardziej zbliżyć kolor do mojego naturalnego :) i czekałam prawie aż odrosną po 2 latach zdecydowałam się u zaufanego fryzjera na zrobienie paru pasemek tak by rozmyć linię i powtarzam co pół roku pare pasemek strzyżenie i potem za 2 tyg keratyna :) Włosy pięknie się prezentują każdy pyta czy mam swoje czy farbowana i zachwyca się kolorem jak pięknei naturalnie rozświetlone i jak wyglądaja :) a ja mam spokój z włosami nie musze co miesac farbowac a wyglądają korzystnie w dodatku dzięki keratynie tylko myje susze i nic wiecej z nimi nie muszę robić :)

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45906 przez halina
Replied by halina on topic Brunetki, blondynki...
Ja podobnie, odkąd wrociłam do swojego koloru i przestałam się martwić o odrosty (a włosy rosną mi b.szybko więc i odrosty były szybko widoczne) odetchnęłam. I chyba nie będę już zmieniać koloru, no może tylko od czasu do czasu farbowanie tymczasowe.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #47206 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic Brunetki, blondynki...
Jestem szatynką, ale mój kolor włosów był taki mysi i nijaki... farbowałam włosy na ciemniejszy odcień z rudymi refleksami:) Zdecydowanie zostaję w tonacjach brązu ale ten rudawy pobłysk wyglądał bardzo dobrze, może kiedyś zdecyduję się na bardziej radykalną zmianę:)

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #47229 przez Amelka
Replied by Amelka on topic Brunetki, blondynki...
A czym robiłaś te rude refleksy? Nie henną? Wiesz, że henny nie można kłaść na farbę i na odwrót, farby na hennę?

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #57474 przez legutko
Replied by legutko on topic Brunetki, blondynki...
A farbowałyście farbami tymczasowymi? Jak długo takie farbowanie wytrzymuje? I da się farbować na kontrastowy kolor?

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #57487 przez halina
Replied by halina on topic Brunetki, blondynki...
Ja kiedyś poprawiałam kolor taką farbą. Można zmienić odcień ale nie da się przefarbować na kontrastowy kolor. Jak długo wytrzymuje? U mnie kilka myć, ale po każdym kolor był coraz mniej intensywny. To fajne wyjście jak chce się przetestować różne odcienie.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena