× Pielęgnacja urody

Jaki podkład?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41115 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Jaki podkład?
Dobry pomysł, tylko dosyć kłopotliwe, nie uważasz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41137 przez muriel
Replied by muriel on topic Jaki podkład?
Ja tak czasami robię i nie jest to zbyt kłopotliwe, poza koniecznością podejścia do lodówki po olejek. Dodaję kroplę olejku do porcji kremu potrzebnej na jedną aplikację.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #41151 przez Misia8603
Replied by Misia8603 on topic Jaki podkład?
Ja używam Lirene City Matt i sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Podobno dobry jest też Healthy Mix, ale nie używałam. Tu jest fajny artykuł o podkładach i o tym jak je dobierać w zależności od typu skóry: amfora.pl/wiadomosc/jaki-podklad-do-twarzy-dla-cery-normalnej-tlustej-naczynkowej-suchej-dojrzalej/2745/ .

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41159 przez ewelina
Replied by ewelina on topic Jaki podkład?

muriel napisał: Ja tak czasami robię i nie jest to zbyt kłopotliwe, poza koniecznością podejścia do lodówki po olejek. Dodaję kroplę olejku do porcji kremu potrzebnej na jedną aplikację.

Można chyba dodać go do słoiczka z kremem i wymieszać. Będzie prościej, bo odpadnie wtedy każdorazowe podchodzenie do lodówki.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41205 przez Pani_Pawelkowa
Replied by Pani_Pawelkowa on topic Jaki podkład?
Na lato wybralam krem BB od garniera, niestety przy upałach z podkladem byla tragedia, a krem nadaje ładny koloryt cerze.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44325 przez Ania.22
Replied by Ania.22 on topic Jaki podkład?
Ja polecam Affinitone z Maybelline. Świetnie nawilża skórę i jest niedrogi.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #44826 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic Jaki podkład?
A u mnie świetnie sprawdza się podkład Skin Balance z firmy Pierre Rene. Fajnie kryje wszystkie niedoskonałości skory i ładnie na niej wygląda. W sensie, że stapia się ze skorą i nie tworzy tego brzydkiego efektu maski. Wygląda naprawde bardzo naturalnie. No i w końcu znalazlam jaśniutki odcień, a często mam z tym problem. Rano wystarczy go troche przypudrować, żeby wytrzymał na twarzy praktycznie cały dzień.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena