× Pielęgnacja urody

Znacie sklepy z ubraniami?

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #40113 przez lornoo
Znacie sklepy z ubraniami? was created by lornoo
Hejka. Znacie może jakieś sprawdzone sklepy internetowe z ubraniami? Jakaś moda damska 2016 jest np. tutaj i zastanawiam się czy byłoby to dobre uwagi... Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie uwagi w tym obszarze tematycznym :)

Nie bądź zbyt słodki, bo cię zjedzą; nie bądź zbyt gorzki – bo cię wyplują.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #41981 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic Znacie sklepy z ubraniami?
ahh, sklepow z ubraniami to ja znam masę :P tylko nie w kazdym ubrania mają dobrą jakosc a obsluga jest na poziomie ;) osobiscie wolę sklepy internetowe niz te stacjonarne. po pracy ostatnią rzeczą o jakiej marzę jest łazenie po galerii :lol: a ostatnio zamowilam kilka ubran na denley.pl no i przyznam szczerze, ze jakosc bluzek mnie zaskoczyla. ceny byly niskie, wiec nie oczekiwalam niewiadomo czego, a tu prosze :)

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #42965 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic Znacie sklepy z ubraniami?
Ja czetso korzystam i kupuje ubrania w xxx , Fajna jakość i ceny okej, a co wazne wzory niepowtarzalne tu sa, i połowa moich znajomych dzieki temu nie chodzi w takich samych ciuchach ajk ja!

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43295 przez Fashionetka
Replied by Fashionetka on topic Znacie sklepy z ubraniami?
Ja to kupuję ubranie w różnych sklepach i szczerze mówiąc nie mam jakiego ulubionego i mega sprawdzonego co bym mogła za niego ręczyć :D

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43327 przez liliana
Replied by liliana on topic Znacie sklepy z ubraniami?
Ciuchy, w tym buty wolę kupować w sklepach stacjonarnych. Wolę pomacać, zbadać jakość materiału i wykonania i oczywiście przymierzyć.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43491 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic Znacie sklepy z ubraniami?
Sklep Hexeline ma bardzo dobrą ofertę. Klasyczne ubrania, eleganckie, bardzo dobrze wykonane. Ja bardzo często robię tam zakupy.

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
4 lata 3 tygodni temu #50804 przez Inatka93
Replied by Inatka93 on topic Znacie sklepy z ubraniami?
Nie jest łatwo odpowiedzieć, czy znam dobre sklepy. Dla mnie to mogą być dobre punkty, dla innych znów nie. Może powiem tak - moja górna kwota za jeden ciuszek to ok 250 zł. Do tej ceny, jeśli coś mi się spodoba w danym miejscu, to po prostu kupuję. I głównie buszuję po sieci, a kiedy znajduję już coś ciekawego, to po prostu to zamawiam. Czasem pytam o zdanie innych użytkowniczek różnych for, ale zwykle idę za przeczuciem. Teraz na przykład interesuje mnie Moda Kelly i chyba samodzielnie wypróbuję tamtejsze ubrania. Lubię się bawić stylem, nie nudzić.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena