× Pielęgnacja urody

Manicure i pedicure

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #40754 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic Manicure i pedicure
Do pewnego czasu robiłam sobie te zabiegi sama, na manicure chodziłam do koleżanki, która się tym zajmuje. Natomiast przy okazji odwiedzin koleżanki we Wrocławiu wybrałam się z nią do Wyspy Piękna na pedicure i jestem bardzo zadowolona. Miałam pedicure i malowanie paznokci oraz peeling na stopy. Było super, szkoda że mam zbyt daleko, aby odwiedzać ten gabinet regularnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41039 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Manicure i pedicure
Przepraszam. Nie mogłam sobie przypomnieć poprzedniego konta. Ale jak coś już mam i ewentualnie proszę o wykasowanie HANTAL :;-) dziękuje

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41040 przez ICE_GIRL
Do tej pory malowałam sobie paznokcie klasycznymi lakierami, a teraz zamówiłam sobie zestaw semilac do robienia hybryd...no ciekawa jestem co będzie będę robiła po raz pierwszy sama ...Az strach pomyśleć :D Trzymajcie za mnie kciuki

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41109 przez Milka
Replied by Milka on topic Manicure i pedicure
A te semilaki muszą byc trzymane pod specjlaną lampa czy tylko je się je powleka specjalna warstwą?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41118 przez ICE_GIRL
@Milka - pod specjalną lampą. Ja zamówiłam sobie taki zestawik bardzo fajny i teraz będziemy malować:-) Zawiera: lampę UV 36 W 4-żarówkową , Semilac® Base/Top 2 in 1 7 ml, Semilac® kolor 007 Pink Rock - 7 ml, odtłuszczacz Nail Cleaner Pure 50 ml, Semilac® Acetone 50 ml, waciki bezpyłowe 250 szt., Semilac® Striper, blok polerski, 2 pilniki do paznokci. :) :) :) :) :)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41438 przez Kamcia89
Replied by Kamcia89 on topic Manicure i pedicure
Ja kupuję zawsze na stronie semilac, tam mają wszystkie dostępne kolory.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #41721 przez lila76
Replied by lila76 on topic Manicure i pedicure
Ja właśnie pierwszy raz byłam na manicure hybrydowym i jestem bardzo zadowolona :) Do tej pory paznokcie malowałam tylko lakierami. Powiedzcie mi, który manicure lepszy - hybrydowy czy żelowy? No i jak to ma się do zdrowia płytki paznokcia?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena