× Pielęgnacja urody

Manicure i pedicure

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #41816 przez mexaran
Replied by mexaran on topic Manicure i pedicure
Tylko w domu. Szkoda mi pieniędzy na to, by pójść i zapłacić kilkadziesiąt złotych za coś, co mogę zrobić sama. Zastanawiam się nad kupnem lampy i robić sobie hybrydy. Jest t jednorazowy wydatek, a może długo służyć mi i moim bliskim

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #41893 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Manicure i pedicure
No właśnie laseczki ja kupiłam sobie ten zestawik do hybryd i jestem zachwycona. Sama nie sądziłam że to takie proste zrobić sobie taki manicure, zastanawiam się dlaczego tego nie zrobiłam wcześniej tylko latałam do kosmetyczki i wydawałam kasę nie potrzebnie. Teraz tylko zamawiam sobie u nich nowe kolory a mają z czego wybierać:-) I dochodzę do coraz większej wprawy, nawet już robiłam mamie i siostrze :D

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #42665 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Manicure i pedicure
Chciałam się wam pochwalić jak zrobiłam pierwszy raz hybrydy koleżance. Co prawda dopiero się uczę ale chyba wyszły okej bo była zadowolona. Nie wiem czy zauważycie zrobiłam jej jeszcze takie lekką kreseczkę żeby wyglądało że światło inaczej pada :-) Powiedziecie czy jak na 3 jest okej?

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #42673 przez halina
Replied by halina on topic Manicure i pedicure
Dobrze ci wyszło. W razie czego masz nowy fach. :laugh:

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #42684 przez Pani_Pawelkowa
Replied by Pani_Pawelkowa on topic Manicure i pedicure

ICE_GIRL napisał: Chciałam się wam pochwalić jak zrobiłam pierwszy raz hybrydy koleżance. Co prawda dopiero się uczę ale chyba wyszły okej bo była zadowolona. Nie wiem czy zauważycie zrobiłam jej jeszcze takie lekką kreseczkę żeby wyglądało że światło inaczej pada :-) Powiedziecie czy jak na 3 jest okej?

Jaki to lakier i kolor? Bo wyglada fajnie :) I naprawde jak na 3 raz to wielkie wow, mi to idzie o wiele gorzej a juz od lutego sie w to bawie (tylko i wylacznie na sobie :P )
Za tę wiadomość podziękował(a): ICE_GIRL

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #44113 przez Madzia
Replied by Madzia on topic Manicure i pedicure
Ja jeśli mam tylko czas i trochę funduszy funduje sobie taki zabieg w ramach dla dla siebie. Korzystam wtedy z usług kosmetyczki xxx Ona zawsze wie co jest dla mnie najlepsze. Moje paznokcie i skóra rąk wyglądają znakomicie.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #47215 przez henia
Replied by henia on topic Manicure i pedicure
Moja ciotka w jakimś salonie kosmetycznym stwierdziła, że sama jest w stanie sobie pięknie paznokcie ogarnąć, kupiła więc sprzęt i lakiery od xxx wiecie co? I lepiej jej to wychodzi, jak sobie samemu robi, niże komuś w sslonie.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena