× Pielęgnacja urody

Manicure i pedicure

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #39813 przez ICE_GIRL
Manicure i pedicure was created by ICE_GIRL
Jestem bardzo ciekawa. Czy robicie sobie manicure i pedicure same w domu czy korzystacie tylko z wizyt w salonie kosmetycznym?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #39824 przez halina
Replied by halina on topic Manicure i pedicure
Ja tylko raz robiłam w salonie i na dobrą sprawę nie widziałam różnicy między tym profesjonalnym a domowym. I teraz sama robie i przy okazji oszczędzam i kasę i czas.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #39847 przez zainteresowana
Replied by zainteresowana on topic Manicure i pedicure
Ja hybrydę robię sama w domu. Nie ma z tym najmniejszego problemu, jeśli masz lampę i trochę wprawy :) ważne są dobre lakiery o odpowiedniej konsystencji, które ułatwią Ci aplikację. Ja kupuję Indigo bo moja kosmetyczka też ich używa. Znajdziesz różne rodzaje, neonowe, efekt syrenki - bardzo duży wybór.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #40167 przez HANTAL
Replied by HANTAL on topic Manicure i pedicure
Może to dziwnie zabrzmi ale jeszcze nigdy nie robiłam hybryd. Cały czas używam lakiery klasyczne, jest taki wybór że czasami nie wiem co mam wybrać... Więc biorę jak po kolei trochę tego już się uzbierało:-)
Bardzo przypadły mi do gustu nowości Semilac klasyczne lakiery do paznokci w kolorze lakieru hybrydowego, mam już całą kolekcje Special Day i teraz zbieram Tropical drinks :-) przyda się na lato :D

Sama powiedzcie czy z takiej palety kolorów da się wybrać pojedyncze sztuki?

Może nie jestem idealna, mam wiele zalet, ale i wad sporo
Jedni lekceważą, drudzy przykład ze mnie biorą
Na co dzień jestem wesoła
Lecz przychodzą i dni, kiedy mam doła ..
Lubię marzyć, bo marzenia czasem się spełniają
To one często siły i odwagi mi dodają.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #40196 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Manicure i pedicure
Te kolory są boskie, Special Day jak i te Tropical..... tylko gdzie je kupujesz, bo z tego co się orientowałam to nie bardzo można je kupić tak normalnie w sklepie?

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #40198 przez adminka
Replied by adminka on topic Manicure i pedicure
ICE_GIRL i HANTAL, przypominam pkt 5 regulaminu forum:
"Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto, z którego będzie pisał posty. Jeśli zapomnisz hasła - skorzystaj z opcji przypomnienia. Niedozwolone jest więc zamieszczanie przez tę samą osobę komentarzy pod różnymi nazwami użytkownika (dyskusje z samym sobą, wchodzenie zabanowanych użytkowników pod nowymi nickami etc). W przypadku odkrycia takiego postępowania wszystkie komentarze użytkownika zostaną skasowane a wszystkie konta usunięte".

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #40336 przez Melaa
Replied by Melaa on topic Manicure i pedicure
Ja chodzę na manicure do koleżanek, które kupiły sobie własne lampy, więc paznokcie mam robione w mega przyjemnej atmosferze. Sama zastanawiam się nad kupnem własnej, ale boję się, że będzie z tym za dużo roboty. Do tej pory sama malowałam sobie paznokcie i dzięki specjalnym nabłyszczaczom wyglądały jak z salonu kosmetycznego. Jednak nic nie pobije hybryd , ponieważ one u mnie wytrzymują na luzie miesiąc albo i dłużej.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena