× Pielęgnacja urody

Ci na podrażnioną skórę?

• Aquastop Radioterapia
  • Aquastop Radioterapia Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
  • Producent leków i kosmetyków
Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39900 przez Aquastop Radioterapia
Replied by Aquastop Radioterapia on topic Ci na podrażnioną skórę?
Polecam Linoderm Plus z alantoiną, która przyspiesza gojenie, wygładza i regeneruje uszkodzoną skórę. Poza tym wspomaga działanie innego składnika preparatu, czyli witaminy F. Pochodzi ona z oleju lnianego, zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które biorą udział w metabolizmie lipidów. W skład kremu wchodzi również witamina E, która usuwa wolne rodniki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #40046 przez adrianna.otulak
Replied by adrianna.otulak on topic Ci na podrażnioną skórę?
Mam dosyć delikatną skórę. Od jakiegoś czasu testuje kosmetyki marki Shiseido. Znalazłam je na jednym z portali, Konkretnie na luxusportal. Okazało się, że wybór tej marki jest strzałem w dziesiątkę. Produkty tworzone są na bazie naturalnych składników, a także mają doskonałą konsystencję.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #40047 przez matylda
Replied by matylda on topic Ci na podrażnioną skórę?
Shiseido wiadomo dobra marka, ale niestety nie na moją kieszeń. :(

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #41138 przez Misia8603
Replied by Misia8603 on topic Ci na podrażnioną skórę?
U mnie na podrażnioną skórę idealnie sprawdza się Sudocrem. Jakoś długo nie zwracałam na niego uwagi, bo wygląda niepozornie i nie sądziłam, że może działać. Przypadkiem trafiłam na ten artykuł: amfora.pl/wiadomosc/sudocrem-jak-i-kiedy-stosowac-jak-dziala-czy-wysusza/3031/ i pod jego wpływem kupiłam jedno opakowanie. Rewelacyjny kosmetyk, idealny na podrażnienia i tani :)

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #41158 przez ewelina
Replied by ewelina on topic Ci na podrażnioną skórę?

olkak napisał: ja jak uzywalam tego mydla to na dlugo starczalo bo skrobalam nozem do wanny wiec wydajne:)i bardzo natluszcza skore

Mydło skrobałaś do wanny? Nie lepiej po prostu namydlić się nim i potem spłukać?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena