× Pielęgnacja urody

Jak dbacie o swoje stopy?

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39361 przez celinka
Jak dbacie o swoje stopy? was created by celinka
Jak w temacie jak dbacie o swoje stopy . Czy też macie częste problemy z twardym naskórkiem? Jak mogę się tego raz a skutecznie pozbyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39362 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Jak dbacie o swoje stopy?
A w którym miejscu masz ten twardy naskórek? Nie nosisz przypadkiem ciasnych butów?

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39372 przez Kurkowa
Replied by Kurkowa on topic Jak dbacie o swoje stopy?
Nie reklamując ale... ;) Serio Oriflame ma najlepsze kremy jakie miałam do stóp. Mam serię o zapachu chyba owoców leśnych ale są też z oliwkami. Kiedyś stosowałam też maseczkę do twarzy głęboko nawilżającą Soraya ;)
Przede wszystkim regularne peelingi. Ja gdy zaczęłam swoją "kurację" to robiłam peeling co dwa dni i krem na noc. Pierwszy raz od kilkunastu lat zniknęły mi dosyć głębokie pęknięcia na stopach...

Nie rezygnuj z marzeń ponieważ wymagają czasu, czas i tak upłynie...

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39381 przez monika88
Replied by monika88 on topic Jak dbacie o swoje stopy?
Maseczke nawilzajaca do twarzy na stopy? :ohmy: I co potem, zmywasz ja jak zwykla maseczke czy zostawiasz do wsiakniecia?

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39410 przez celinka
Replied by celinka on topic Jak dbacie o swoje stopy?
Ten twardy naskórek jest w okolicach piet i śródstopia. A buty nie mam jakiś ciasnych itp. Normalny numer nosze jaki powinnam i nawet czasami większy:)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #39763 przez wiewióra
Replied by wiewióra on topic Jak dbacie o swoje stopy?
Ja używam jednorazowych "skarpetek" Novasilk do głębokiego peelingu i w formie nawilżającej maseczki. Są on rewelacyjne. Znalazłam je przypadkiem w Mimari i używam je systematycznie. Te z peelingiem idealnie złuszczają i usuwają martwy naskórek. Trzeba jednak pamiętać, że cały proces eliminacji martwego naskórka trwa do tygodnia. Na początku odkryta stopa może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie :( Później jest idealnie, znacznie poprawia się wygląd skóry, która staje się miękka i elastyczna. Dodatkowe stosowanie maseczek nawilżających pozwala na utrzymanie tego efektu na dłużej.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #39800 przez Kurkowa
Replied by Kurkowa on topic Jak dbacie o swoje stopy?

monika88 napisał: Maseczke nawilzajaca do twarzy na stopy? :ohmy: I co potem, zmywasz ja jak zwykla maseczke czy zostawiasz do wsiakniecia?

Zostawiam do wchłonięcia. To chwilę trwa więc nogi na poduchę (pod łydki) kremuję i czytając książkę czekam ;)

Nie rezygnuj z marzeń ponieważ wymagają czasu, czas i tak upłynie...

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena