× Pielęgnacja urody

Kremy na dzień

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38819 przez Susanah
Kremy na dzień was created by Susanah
Czy używacie osobnych kremów na dzień i na noc? Ja zawsze tak robiłam, bo te na dzień mają filtry przeciwsłoneczne, ale zwątpiłam czy dobrze robię. O ile latem to może być celowe to teraz podobno nie, bo nie wchłania się przez skórę witaminy D. A wy stosujecie kremy z filtrem zimą? I co wówczas z wit.D?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38821 przez muriel
Replied by muriel on topic Kremy na dzień
Ja używam osobnych na dzień, bo są lżejsze. Na noc stosuję odżywcze a te są za ciężkie na dzień. Te na dzień są z filtrem, ale zimą łykam tran więc nie powinnam mieć braków witaminy D.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38824 przez ruda
Replied by ruda on topic Kremy na dzień
Ja stosuję oddzielne na dzień i noc właśnie z powodu filtru. Ale mam zawsze w zapasie krem całodobowy na wypadek gdyby mnie nagl zaskoczyło dno w aktualnie stosowanym kremie. Na całodobowy wybieram nawilżający który szybko sie wchłania i dlatego z powodzeniem można stosować na dzień.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38828 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Kremy na dzień
Ja trzymam się linii Lirene i mam swoje ulubione kremy na dzień i te na noc i wiem, że nie będzie niespodzianek.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38867 przez Kurkowa
Replied by Kurkowa on topic Kremy na dzień
Jagoda ja też kupuję Lirene ale na dzień tylko 30+ - jest świetny!
Na noc mam jakiś z Oriflame i rzeczywiście jest "cięższy" ale to dobrze bo wierzę że ma więcej składników odżywczych hehehehe :lol:

Nie rezygnuj z marzeń ponieważ wymagają czasu, czas i tak upłynie...

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38869 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Kremy na dzień
"Cięższy" nie znaczy bardziej odżywczy. ;) Ja pilnuję tylko, żeby krem nie zatykał porów czyli nie był za ciężki i przez noc tak trzymał się bym nie musiała w nocy dosmarowywać się, a po samych nawilżających często tak bywa, przynajmniej u mnie. I kremy Lirene się sprawdzają u mnie. Czasem stosuję też Perfecty.

• Aquastop Radioterapia
  • Aquastop Radioterapia Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
  • Producent leków i kosmetyków
Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38898 przez Aquastop Radioterapia
Replied by Aquastop Radioterapia on topic Kremy na dzień
Kremy na dzień mają funkcje ochronne (np. filtry UV, antyoksydanty), napinające, liftingujące (wielocukry) czy matujące (gąbeczki matujące, substancje regulujące działanie gruczołów łojowych). Kremy na noc z kolei pełnią funkcje naprawcze (np. uszkodzenia komórek powstałe w ciągu dnia), regenerujące (peptydy), pobudzające syntezę elementów strukturalnych skóry (witaminy) czy odżywcze.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena