× Pielęgnacja urody

Poszarzała cera

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39007 przez Lamara
Replied by Lamara on topic Wyciskarka do soków
Wiesz co z tego co się orientuje to tak jak ja jestem z Warszawy to nie ma żadnego sklepu na terenie ;/ Ale podobno jakiś jest w łodzi ich markowy z tym że nie znam żadnych szczegółów... Ja byłam zmuszona zamówić ze strony dystrybutora tam wszystko fajnie i skrupulatnie wypisane plus wspomagałam się innymi opiniami na forach i fotkami w necie a w ogóle reklama marki wyświetliła mi się kiedyś gdzieś na pasku reklam i z ciekawości weszłam ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39008 przez Mirabelka
Replied by Mirabelka on topic Wyciskarka do soków
A mogłabys mi zdradzić jaki to sklep? Albo podrzucić jakiś link, chociaż nie wiem czy można tutaj wrzucać? Może napisz model i adres strony i tyle ;) Przejze sobie może te modele, to co mówisz w sumie brzmi spoko, może w takiej formie dostarczanie witamin by mi pomogło bo ostatnio starałam się trochę z tymi warzywami ale średnio mi idzie...

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39009 przez Lamara
Może warto spróbować zawsze to jakaś alternatywa, ja sobie teraz nie wyobrażam nie pić soków, przyzwyczaiłam się strasznie. A strona to puregreen model jaki mam to Hurom GD, taka pozioma znajdziesz sobie, bardzo sprytny i przydatny gadżet ;)

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39010 przez Mirabelka
Replied by Mirabelka on topic Wyciskarka do soków
Dzięki wielkie za pomoc, przeglądne sobie, poczytam w ogóle w internecie o tych sokach bo z tego co widzę nawet są różne soko-terapie, ciekawa sprawa.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39014 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Wyciskarka do soków
Zaczęło się od poszarzałej cery a skończyło na wyciskarkach do soków :laugh: Ale zainteresował mnie temat i odwiedziłam sklep dystrybutora. Mam jednak Lamara pytnie praktyczne. Jak jest z myciem tej wyciskarki? Chodzi mi o to czy warto ją brudzić dla 1 szklanki soku.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39016 przez muriel
Replied by muriel on topic Wyciskarka do soków
Lamara, widzę że ta twoja wyciskarka ma ślimaka. Może więc zastąpić maszynkę do mielenia? A mięso da się zmielić?

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39055 przez Lamara
szczerze mówiąc takich ewolucji nie robiłam nie mam pojęcia jakby to wyszło, ale za to fajnie można przygotować sobie warzywa pod zupę krem ;)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena